Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Максим Куропата виборов три срібні нагороди чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів і перевиконав норматив Майстра спорту

29.03.2021 15:40 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт важка атлетика перемога

Днями в Чернігові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У ваговій категорії до 102 кг досить успішно дебютував на змаганнях студент Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Максим Куропата (2003 року народження). Максим виконав усі змагальні спроби в ривку та поштовху. Вихованець ЗНУ виборов три срібні нагороди, з результатами: ривок 145 кг, поштовх 170 кг, сума двоборства 315 кг. Крім того, Максим Куропата виконав норматив Майстра спорту України з важкої атлетики, а точніше навіть перевиконав норматив на 13 кг! Спортсмен тренується під керівництвом Заслуженого тренера України, викладача Запорізького національного університету Анатолія Орлова й Олени Зінов’євої-Орлової. Перший тренер спортсмена – Олександр Ненадов (Максим – вихованець комунального закладу «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» Запорізької обласної ради).

До речі, ще один вихованець КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР Євген Кравченко у ваговій категорії 109 кг завоював три срібні медалі. Показавши такі результати: ривок 130 кг, поштовх 162 кг, сума двоборства 292 кг. Портал ЗаСпорт також повідомляє, що спортсмен тренується під керівництвом ЗТУ Олександра Слободянюка та ЗТУ, викладача ЗНУ Анатолія Орлова.  Ще двоє запоріжців посіли п’яті місця у своїх категоріях – Микита Бєліч (2003 р.н.) у ваговій категорії 89 кг. Сергій Руденко (2005 р.н.) – у ваговій категорії 96 кг.