Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели безкоштовні пробні тренінги з написання ЗНО з математики

У ЗНУ провели безкоштовні пробні тренінги з написання ЗНО з математики

29.03.2021 17:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пробні тренінги із написання ЗНО профорієнтаційна діяльність

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають безкоштовні тренінги з предметів, які увійшли до переліку зовнішнього незалежного оцінювання. Так, 27 березня до вишу завітали всі охочі перевірити свій рівень знань із математики. У  тренінгу з написання ЗНО з математики взяли участь 289 учасників. Усього зареєструвалися 444 особи.

Оскільки під час проведення таких тренінгів співробітники ЗНУ завжди дотримують зручного для абітурієнтів графіку, то розводити старшокласників аудиторіями почали завчасно. Загалом цього дня задіяли для безпосереднього проведення тренінгу 15 аудиторій та 30 співробітників вишу. Крім того, саме викладачі математичного, економічного факультетів та ІННІ виступали старшими інструкторами та інструкторами, які слідкували за дотриманням усіх правил під час написання тестових робіт. Для проходження тесту учасникам виділялось 150 хв. Зі своїми результатами з проходження тесту вони зможуть ознайомитись незабаром на сайті вишу. Після цього учасники тестування, за бажанням, можуть опрацювати результати, щоб з’ясувати свої сильній і слабкі сторони й використати це для подальшої підготовки.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема провідна фахівчиня Оксана Булавіна, а також – викладачі й співробітники факультетів, які проводили пробні тестування. Безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО, вже більше 10 років поспіль проходять на базі Запорізького національного університету за дієвої підтримки  керівництва вишу та завдяки зусиллям викладачів і співробітників ЗНУ. Уже зараз майбутні вступники можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Представники керівництва вишу та організатори тренінгів переконані, що такі заходи є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже вони дають можливість розширити свої адаптаційні можливості, спробувати власні сили, перевірити рівень своїх знань і вмінь, а також підготуватись до ЗНО психологічно, організаційно та процедурно. Участь у тренінгах допоможе майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання, й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них теми до шкільних вчителів чи представників університету.

Перед початком тестувань на його учасників очікували поради щодо успішного складання ЗНО. Представники ЗНУ надали старшокласникам рекомендації, як краще психологічно підготуватися до здачі тестувань і адаптуватися до стресових ситуацій. Також співробітники вишу, задіяні у проведенні ЗНО, нагадали абітурієнтам про правила, час, умови та технічні аспекти складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики, про структуру тестового зошита. Окрім того, серед майбутніх абітурієнтів провели профорієнтаційну роботу, роздали профорієнтаційний спецвипуск газети «Запорізький університет», буклети, які відображають всі особливості вступу, та розповіли учасникам тренінгу про переваги навчання в ЗНУ. Під час тренінгів були дотримані всі карантинні вимоги: кількість учасників, дезінфекція рук при вході до аудиторії, масковий режим і температурний скринінг при вході в корпус.

Цього дня до ЗНУ завітали школярі-старшокласники, серед них, представники різних навчальних закладів нашого міста, які прагнуть вступити саме до ЗНУ, ознайомитися із форматом проведення тестувань ЗНО та ретельно підготуватися до них. Так, учениця 11 класу Запорізького технічного ліцею  Марина Аббасова вже відвідала тренінги з математики, англійської мови, української мови та літератури, географії, щоб якісно підготуватись до вступу у виш, де хоче опановувати спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія». Анастасія Лях із Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології  також хоче спробувати свої сили у складанні математики, а до цього вона вже перевірила свої знання на тренінгах з англійської мови, української мови та літератури і біології. Далі вона планує вступити або на спеціальність «Психологія» або опановувати філологічний напрям.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус № 2, каб. 204, або за телефоном: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86

e-mail: vdpp_znu@ukr.net,

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU