Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ завітали до гімназії «Сузір’я» (м. Оріхів)

Представники ФСУ завітали до гімназії «Сузір’я» (м. Оріхів)

31.03.2021 15:42 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Минулого тижня представники факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках проєкту «Соціологічна майстерня» завітали до 10-11-х класів гімназії «Сузір’я» (м. Оріхів). Вони підготували для учнів і вчителів насичену програму, яка включала в себе три тренінги та міні-конкурс.

Розпочали з тренінгу на тему «Тайм-менеджмент» від декана ФСУ Тетяни Бірюкової. Під час заходу присутні ближче познайомилися з поняттями тайм-менеджменту, його принципами, користю та використанням у повсякденному житті.

Тайм-менеджмент точно стане у нагоді при плануванні свого майбутнього. А з цим абітурієнтам допоміг тренінг «Стратегування кар’єри» від заступниці декана з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової. На завершення низки заходів студент-ментор ФСУ Едуард Бойко провів учням тренінг «Мотивація лідерства», під час якого він більше розповів присутнім про поняття мотивації та самомотивації.

Усі тренінги проводилися в окремих аудиторіях (спочатку для 10-х, а потім – для 11-х класів), з дотриманням усіх карантинних норм. Загалом у тренінгах та профорієнтаційних міні-лекціях взяли участь більш ніж 60 учнів 10 та 11 класів гімназії. І, звичайно, під час зустрічі не обійшлося без сюрпризів від ФСУ. Учням і вчителям запропонували вигадати свою розшифровку абревіатури факультету соціології та управління  – ФСУ, але щоб ці слова відображали креативність і якість навчання на цьому факультеті. Усі варіанти було дуже оригінальними та цікавими. Особливо запали в душу: Фантастичне суспільство управлінців (Татьяненко А.); Філософія – стежка успіху (Сапко А.); Фірмовий, сучасний, універсальний (Кугрій Д.), Фантазія створює унікальність (Бодюл О.), Формуйся, соціалізуйся, удосконалюйся (Ткаченко В.). Ну ,а переможцем стала пані Світлана, вчитель математики 10 класу. Її розшифровка ФСУ виявилась дуже оригінальною — Формула свого успіху.

Представники факультету дякують гімназії «Сузір’я» за насичений день і чекають наступних зустрічей із її вчителями й учнями. Вони нагадують, що ФСУ завжди з представниками шкіл – онлайн та офлайн.