Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЗНУ – переможці ІІ етапу всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Студентки ЗНУ – переможці ІІ етапу всеукраїнських  конкурсів студентських наукових робіт

17-18 березня в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та 22 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт. І знову серед переможців - студентки кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)!

Для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія», якій відбувся в дистанційному форматі в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», надійшло 109 робіт із 61 закладу вищої освіти України, в тому числі з Запорізького національного університету.

Оцінюючи конкурсні роботи, члени журі враховували і результати першого етапу ІІ туру. На підставі рецензій та відкритого обговорення конкурсна комісія визначила 66 кращих наукових робіт, серед яких була і праця «Аналіз стану забруднення атмосферного повітря в промислових містах України (на прикладі м. Запоріжжя)» Вікторії Єрьоменко. Науковою керівницею дівчини є заступниця директора з наукової роботи інженерного навчально-наукового інституту Каріна Бєлоконь. За підсумками діяльності конкурсної комісії Вікторія отримала диплом ІІІ ступеню. Вітаємо студентку з успіхом, та бажаємо нових перемог на професійних наукових конкурсах всеукраїнського та світового рівня!

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека», який відбувся в дистанційному форматі у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, конкурсна комісія відібрала 11 кращих робіт із поданих 35.

Від Запорізького національного університету участь у конкурсі взяла студентка 1 курсу магістратури кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Олена Олійник. Дівчина представила на розгляд компетентного журі роботу, виконану під керівництвом доцентки Каріни Бєлоконь «Оцінка ризиків для здоров’я населення від техногенного навантаження на атмосферне повітря в промислових регіонах (на прикладі м. Запоріжжя)». На підставі результатів другого етапу II туру конкурсу галузева комісія вирішила нагородити Олену Олійник дипломом І ступеню. Вітаємо дівчину з перемогою та бажаємо завжди досягати поставленої мети і стати справжньою професіоналкою на обраній ниві!

Як Вікторія Єрьоменко, так і Олена Олійник вперше брали участь у всеукраїнських конкурсах такого рівня. Проте завдяки високому рівню підготовки, який отримують студенти кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, та досвіду і професійному ставленню до роботи наукової керівниці дівчат Каріни Бєлоконь студентки ЗНУ навіть у першому конкурсі змогли досягти справжнього успіху. Слід зазначити, що студенти, науковою керівницею яких є Каріна Володимирівна, вже далеко не вперше одержують впевнені перемоги на конкурсах різного рівня, тож хочеться побажати Каріні Бєлоконь не зупинятися на досягнутому, щоб і надалі наукові звершення її вихованців поповнювали скарбничку перемог студентів Запорізького національного університету!

Інженерний навчально-науковий інститут