Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ («Графічний дизайн») – серед учасників Обласної виставки-конкурсу молодих художників “Крокуємо до майстерності -2021”

Активна діяльність представників кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжилася участю ще в одному унікальному й масштабному проєкті. Йдеться про виставку-конкурс, започатковану 2003 року, щоб надати можливість творчій молоді представити свої творчі успіхи.

Першого квітня у великому виставковому залі Запорізької організації Національної спілки художників України відбулось відкриття Обласної виставки-конкурсу молодих художників “Крокуємо до майстерності -2021”. Зараз там представлено 180 різнопланових робіт: це і графіка, і живопис, і постери, і ілюстрація, і кераміка.

За словами викладачів молодих талантів Вероніки Силогаєвої та Анни Винаградової, виставка буде представлена упродовж двох тижнів із дотриманням усіх карантинних вимог: наявність маски, соціальна дистанція, температурний скринінг (бульвар Центральний, 3). А саму участь фахівців кафедри дизайну та її студентів присвятили цьогорічному ювілею факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Варто відзначити, що вже 30 років факультет готує талановитих фахівців багатьох галузей для запорізького регіону та України загалом.

Факультет СПП