Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті відбулася зустріч із представником компанії "WINSTARS TECHNOLOGY"

02.04.2021 13:57 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітній процес співпраця зі стейкхолдерами

Математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) плідно співпрацює з роботодавцями – провідними та перспективними ІТ-компаніями регіону. Вони радо відвідують факультет (або проводять зустрічі за допомогою системи відеозв'язку, дотримуючись умов із попередження пандемії). Їхні виступи завжди цікаві, наповнені конкретикою.

Так, 31 березня відбулась зустріч викладачів і студентів математичного факультету з представником ІТ-компанії "WINSTARS TECHNOLOGY", менеджером проєктів Владиславом Подольським. На захід завітали гарантка ОП «Комп'ютерні науки», доцентка Надія Матвіїшина, доцентка кафедри комп'ютерних наук Катерина Решевська, завідувач кафедри комп'ютерних наук доцент Сергій Борю, заступник декана з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман, студенти спеціальностей «Комп'ютерні науки» й «Інженерія програмного забезпечення».

Владислав Подольський структуровано та з прикладами презентував напрямки роботи компанії «WINSTARS TECHNOLOGY», яка має декілька офісів в Україні та за кордоном. Потім детально розповів про роботу менеджера проєктів і пояснив сутність каскадної технології. Оскільки інформація була корисною, студенти та викладачі поставили багато практичних питань, на які отримали вичерпні відповіді. Звичайно, були обговорені також питання проходження практик, стажування та працевлаштування. Учасники заходу домовились продовжити корисну співпрацю.

Матеріали підготував заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман