Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету організували вебінар для учнів запорізького ліцею «Перспектива»

05.04.2021 09:08 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет співпраця зі школами профорієнтаційна робота вебінар

Співробітники біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) постійно опікуються питаннями профорієнтаційної роботи та тісною співпрацею з закладами середньої освіти нашого міста. Так, представники кафедри генетики та рослинних ресурсів мають дружні стосунки із запорізьким ліцеєм «Перспектива». У рамках цієї співпраці 2 квітня 2021 року для учнів ліцею, які навчаються на хіміко-біологічному профілі, доцентка кафедри к.б.н. Олена Бойка провела вебінар «Інтелект та темперамент. Генетика чи навчання?».

Під час цього заходу для зацікавлених висвітлили питання, пов’язані з роллю генетики у формуванні розумових здібностей та властивостей характеру в людини. Учні з великою цікавістю вислухали запропоновану інформацію та поставили багато запитань щодо темпераменту, характеру, здатності до навчання та про шляхи їхнього удосконалення. Наприкінці онлайн-заходу його учасники подякували спікерці за цікаву й змістовну інформацію.