Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого фахового коледжу Аліна Гіба стала соціальною стипендіаткою Верховної Ради України

06.04.2021 11:52 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж соціальна стипендія Верховної Ради України волонтерство

Студентка 2 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліна Гіба отримала соціальну стипендію Верховної Ради України. Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Викладачі ЕПФК ЗНУ відзначають, що Аліна має високу мотивацію до навчання, вона сумлінна та відповідальна. Дівчина активно займається науковою та волонтерською діяльністю. Також вона бере участь у проєкті «Стипендіат» Міжнародного благодійного фонду «Нове покоління». Серед іншого, Аліна була помічницею вихователя і майстром із книжкової майстерності «Books club» у реалізації програми «Зимовий табір 2020». А в проєкті «Стипендійний маршрут» студентка брала участь як координатор стипендіатів Фонду у місті Запоріжжя. Зокрема, вона організувала зустріч у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. У рамках освітнього проєкту «Онлайн-зустріч зі стипендіатами» Аліна Гіба взяла участь у 11 вебінарах й отримала практичний досвід діяльності модераторки. Також студентка бере активну участь в освітніх тренінгах, програмах та проєктах: «Освітній табір Wow Kids Camp-2», «Arbuz.Zone», «Ресурси: фінанси та енергія».

Організовувала Аліна благодійні заходи і в ЕПФК ЗНУ. Це – збір гуманітарної допомоги для дітей зі всієї України, які знаходяться в дитячих будинках. Таку благодійну акцію «Дух незвичайного Різдва» організувала Аліна Гіба разом із іншими учасниками студентської ради. Завдяки співпраці з БО «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» (м. Київ, Україна), яка працює на теренах України вже понад 25 років, в умовах карантину, студенти коледжу зібрали кошти, за які придбали необхідні дітям речі та відправили їх до організації поштою. Викладачі та студенти пишаються успіхами Аліни Гіби й зичать їй подальших здобутків у навчанні та на волонтерській ниві.