Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у тренінгу «PROнавички майбутнього»

Викладачі ЗНУ взяли участь у тренінгу «PROнавички майбутнього»

Завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Заверико, доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Лариса Іванова та викладачка соціально-педагогічних дисциплін Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Катерина Тарасова стали учасниками 5-денного тренінгу «PROнавички майбутнього». Захід проходив у рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Програмою ООН з відновлення та розбудови миру та Фондом ООН в галузі народонаселення.  Учасниками тренінгу стали фахівці із соціальної педагогіки та психології Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.

Зміст цієї програми зосереджений на формуванні комплексу неспеціалізованих надпрофесійних навичок молоді, пов'язаних із творчим мисленням, таких, що підтримують його психофізичний «настрій». Програма допомагає педагогам і психологам розвивати інтелектуальні процеси підлітків та юнаків корегувати зусилля щодо формування картини світу, логічного і критичного мислення, соціальних навичок. До неї входить розвиток навичок взаємодії, комунікації, співтворчості, лідерства; формування здатності управляти своїм станом у різних ситуаціях.

Метою тренінгового курсу «PROнавички майбутнього» є формування в молоді здатності ставити важливі запитання і відповідати на них, критично оцінювати власну думку і думку інших людей з певної теми, формулювати і вирішувати проблеми, спілкуватися і працювати із іншими в процесі навчання, створювати нові знання й нові ідеї, що допомагатимуть будувати кращий світ и свою особистість.