Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті обговорили з КБ «Південне» наукове співробітництво та його подальші перспективи

08.04.2021 10:22 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет співпраця з роботодавцями наукова діяльність освітній процес зустріч

Шостого квітня 2021 року на математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників факультету зі співробітниками державного підприємства «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля». Від математичного факультету були присутні декан математичного факультету, д.т.н. Гоменюк С.І., завідувач кафедри прикладної математики і механіки, д.т.н. Грищак В.З., завідувач кафедри фундаментальної математики, д.т.н. Гребенюк С.М., завідувач кафедри програмної інженерії, к.ф.-м.н. Лісняк А.О., професор кафедри програмної інженерії, д.т.н. Чопоров С.В. Від «КБ “Південне”» імені М.К. Янгеля» – заступник начальника науково-експериментального, випробувального центру ‒ начальник експериментального комплексу з відпрацювання систем живлення та рідинних ракетних рушійних установок Дегтяренко П.Г.

Під час зустрічі обговорили широке коло питань, а саме: поточний стан наукового співробітництва та його подальші перспективи. Також Дегтяренко П.Г. акцентував увагу на зацікавленості підприємства в підготовці фахівців у галузі програмування за освітніми програмами бакалаврів «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології» та в галузі математичного моделювання за освітніми програмами бакалаврів «Комп’ютерне моделювання» та «Математика». Пролунало побажання в підвищенні певних компетентностей, у наявності яких зацікавлене підприємство.

Особливу увагу приділили підготовці фахівців вищої кваліфікації за освітньо-науковими програмами «Прикладна математика» та «Комп’ютерні науки». Представник конструкторського бюро наголосив на зацікавленості підприємства в навчанні співробітників КБ за цими програмами. А також – та можливості спільного формулювання тематики досліджень із подальшим використанням матеріально-технічної бази КБ для їх виконання.