Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного інституту та математичного факультету ЗНУ можуть стати зірками телевізійного конкурсу «Сталеві таланти»

Щорічний конкурс «Таланти твої, Запоріжсталь!» змінює формат і стає телевізійним шоу «Сталеві таланти» (Steel Talent). І це ще не все! ПАТ «Запоріжсталь» запрошує студентів інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) стати учасниками шоу!

Якщо ти мрієш, щоб всі дізналися, який ти талановитий, тоді заповни реєстраційну форму за адресою: https://forms.gle/SpCoyyc9eAPFQg4o8

І все – ти учасник конкурсу! Тож це чудова новина для всіх, хто має творчі здібності. Кастинг відбуватиметься щосереди з 15:00 у Палаці культури металургів. Скористуйся унікальною можливістю продемонструвати свій талант зоряному журі та всьому Запоріжжю на телеканалі ТВ-5! І, хто знає, може саме ти станеш переможцем Steel Talent, і, крім задоволення від участі в конкурсі, отримаєш ще й цінний приз від ПАТ «Запоріжсталь»!

Інженерний навчально-науковий інститут