Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ, відома спортсменка Людмила Бабак візьме участь у європейській кваліфікації на Олімпійські ігри

За підсумками Кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті Юлії Рябчинської, що нещодавно проходив у м. Дніпрі, визначилися веслувальники, які візьмуть участь в європейській кваліфікації на Олімпійські ігри. Серед них – випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), заслужена майстриня спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка світу Людмила Бабак. Спортсменка проходитиме відбір на Олімпіаду в Токіо на дистанції 200 м у каное-одиночці.

Під час на Кубку України вихованка Сергія Снєжка виборола три нагороди. Людмила Бабак здобула «срібло» в каное-одиночці на дистанції 1000 м і бронзові нагороди у цьому ж класі на дистанціях 5000 і 200 м. Олімпійський кваліфікаційний турнір відбудеться вже 12-13 травня в м. Сегеді (Угорщина).