Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ продовжують активну профорієнтаційну роботу

15.04.2021 15:36 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей вступна кампанія-2021

Для викладачів і співробітників Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) активна профорієнтаційна робота є невід’ємним складником професійного життя. Зокрема, вони надають можливість абітурієнтам стати учасниками днів відкритих дверей два чи, навіть, більше разів на місяць. Та «червона зона», пов’язана з розповсюдженням Covid-19, в якій опинилося Запоріжжя, внесла свої корективи в профорієнтаційну роботу коледжу, проте не зупинила її. Адміністрація ЗГЕФК ЗНУ, представники відбіркової комісії, підготовчих курсів, голови циклових комісій і викладачі активно спілкуються з абітурієнтами та їхніми батьками в телефонному режимі й у соціальних мережах.

То що ж саме цікавить майбутніх студентів коледжу та їхніх батьків? Передусім, це – спеціальності, за якими можна отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ. А це – такі затребувані в сучасному світі спеціальності та освітні програми, як 071 «Облік і оподаткування»; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 075 «Маркетинг»; 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; 131 «Прикладна механіка»; 133 «Галузеве машинобудування»; 144 «Теплоенергетика»; 145 «Гідроенергетика»; 186 «Видавництво та поліграфія»; 192 «Будівництво та цивільна інженерія» («Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляцій» і «Будівництво гідротехнічних споруд»).

Яку б освітню програму не обрали абітурієнти, вони можуть бути впевнені в подальшому працевлаштуванні. А ось яку саме кваліфікацію вони отримають після завершення навчання за тією чи тією спеціальністю, можна дізнатися запокликанням: http://www.zgec.zp.ua/

Однак, не варто забувати, що більшість випускників ЗГЕФК ЗНУ не обмежуються отриманою освітою, а продовжують її в закладах вищої освіти і, передусім, у Запорізькому національному університеті за скороченим терміном навчання. Звичайно, всі, хто збираються вступати до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ, мріють навчатися за державним замовленням й отримувати стипендію. Отже, виникає питання: як найкраще підготуватися до вступу? У цьому дуже допомагають хлопцям і дівчатам підготовчі курси, які діють у коледжі. Чимало абітурієнтів уже навчаються на них, та що робити, якщо з якоїсь причини вступник не став слухачем 8-ми чи 6-тимісячних курсів? Для таких абітурієнтів незабаром розпочнуться заняття на 1-місячних курсах. Уже традиційно більшість їхніх слухачів – хлопці та дівчата з інших міст. До речі, запис на ці курси вже триває!

Дуже цікавлять абітурієнтів і правила та етапи вступної кампанії; перелік документів, які необхідно подати до коледжу; іспити, які вони мають складати. Уся необхідна інформація з цих питань знаходиться за лінком: http://www.zgec.zp.ua/rules.html

Але майбутніх студентів цікавлять не лише питання вступу й навчання. Іногородні абітурієнти запитують про можливість мешкати в гуртожитку не лише в студентські роки, а й під час вступної кампанії та навчання на одномісячних підготовчих курсах. А творчих особистостей і спортсменів цікавить, як саме вони зможуть розвивати свої таланти, коли стануть студентами коледжу тощо. На всі ці й багато інших питань охоче відповідають співробітники ВСП ЗГЕФК ЗНУ. Отже, телефонуйте до відбіркової комісії: 061-224-87-34; +(380)-95-717-34-64; +(380)-68-738-25-92 чи підготовчих курсів: (099) 046-10-99, а також ставте питання на офіційних онлайн-сторінках коледжу:

сайт: http://www.zgec.zp.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

До речі, тут ви знайдете багато цікавої й корисної інформації не лише про вступ до коледжу, дати днів відкритих дверей тощо, а й про незабутнє студентське життя у ЗГЕФК ЗНУ. Проведення наступного Дня відкритих дверей планується на 15 травня о 10.00. Адреса Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ» (Правий берег). Тролейбуси - 1 та 3; маршрутки - 46, 93 і 15.

Інженерний навчально-науковий інститут