Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ відбулася низка тренінгів із тайм-менеджменту

Запланували виконати завдання, але згодом відклали до чергового понеділка? Катастрофічно нічого не встигаєте? Не знаєте, як розпланувати час? Особливо в умовах дистанційного навчання? А студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) знають, адже протягом січня – березня цього року пройшла низка тренінгів із тайм-менеджменту. Для студентів другого курсу всіх спеціальностей цього освітнього закладу його провела доцентка кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності ЗНУ Анна Чкан.

Цілепокладання в системі тайм-менеджменту, методи планування власної роботи, прийоми та техніки організації діяльності та визначення пріоритетів, інструменти самомотивації та самоконтролю. Саме такі теми опрацювали учасники тренінгів. Адже для адміністрації та педагогічного колективу освітнього закладу важлива якісна робота, зокрема у період дистанційного навчання студентів. Крім того, студенти опанували сучасні методики та технології тайм-менеджменту, як-от:

- технології цілепокладання: SMART, матриця «хочу-можу», Колесо балансу;

- методи планування: метод Альпи, Кайрос (контекстне планування), Mind-Mapping;

- методи організації роботи за пріоритетами: хронометраж, метод Pomodoro, АВС-аналіз, матриця Ейзенхауера;

- методи самомотивації: якоря, методи ліквідації дрібних справ та виконання складних задач.

Також під час тренінгів студенти ознайомилися та в подальшому опанували сучасне програмне забезпечення, що дозволяє реалізовувати певні прийоми тайм-менеджменту на практиці в реальному житті: Evernote, GoogleCalendar, TimeТable (для планування, створення нотаток) і MindMеister, xMind (для побудови інтелект-карт). «За результатами проведення тренінгів, учасників нагородимо сертифікатами. Від студентів отримано позитивні відгуки щодо змісту тренінгів, їх практичної та наукової цінності, тому ухвалено рішення про подовження колаборації та активного залучення викладачів факультету менеджменту ЗНУ до організації навчального процесу студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ», – зазначила Анна Чкан.