Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет запрошує абітурієнтів завітати 24 квітня на День відкритих дверей

23.04.2021 16:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять четвертого квітня о 9.00 представники економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують абітурієнтів завітати на день відкритих дверей у режимі онлайн. Під час Zoom-конференції майбутні вступники та їхні батьки матимуть змогу поспілкуватися з деканом, професоркою Аллою Череп й іншими науково-педагогічними працівниками економічного факультету.

Під час онлайн-спілкування учасникам Дня відкритих дверей на економічному факультеті розкажуть про переваги здобуття вищої освіти в провідному закладі вищої освіти півдня України за затребуваними на ринку праці спеціальностями економічного профілю.

Майбутні абітурієнти дізнаються про спеціальності й освітні програми, за яким можна здобути вищу освіту на економічному факультеті, про особливості навчання, проходження практики, можливості розпочати наукову кар’єру ще під час навчання в університеті, яскраве й незабутнє студентське життя, перспективи працевлаштування тощо.

Захід проходитиме на платформі zoom-конференції.

Ідентифікатор: 858 473 7696

Пароль: 4lwiE8

Запрошуємо до участі в заході всіх, хто прагне більше дізнатися до умови вступу й особливості та переваги навчання на економічному факультеті ЗНУ!