Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзові призерки чемпіонату України сезону 2020/21!

16.04.2021 18:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спорт волейбол команда Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ перемога чемпіонат України

Викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають спортсменок волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» із черговою вагомою перемогою! Вкотре запорізькі волейболістки переконливо продемонстрували свої таланти, чудову фізичну форму, прагнення до перемоги та вміння долати перешкоди на шляху до нових спортивних вершин! Вони стали бронзовими призерками чемпіонату України сезону 2020/21!

16 квітня в Луцьку під час чемпіонату України з жіночого волейболу (Суперліга) в боротьбі з місцевою командою «Волинь-Університет-ОДЮСШ» в плей-офф за третє місце (четверта гра) вони здобули перемогу. Серія закінчилася з рахунком 3:1 на користь «Орбіти-ЗНУ» (24:26, 25:19, 18:25, 25:20, 6:15). Тож спортсменки із Запоріжжя вкотре підтвердили свій високий спортивний статут і здобули престижну «бронзу» чемпіонату.
Увесь багатотисячний колектив Запорізького національного університету пишається волейбольною командою. Попри нелегкі для всіх спортсменів часи, волейболістки виявили неабияку волю до перемоги. Вони впевнено долали всі труднощі, прославляючи Запоріжжя й, зокрема, Запорізький національний університет. Тож цього переможного для них дня на адресу спортсменок лунає багато сердечних привітань і побажань усього найкращого, серед іншого – нових перемог і здобутків. Переконані, що команда «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» варта найкращого і що в неї попереду – нові блискучі ігри, які принесуть багато радості всім її численним шанувальникам та самим спортсменкам, які по праву можуть пишатися такими видатними здобутками.