Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ мають можливість оформити страхування на випадок потреби в стаціонарному лікуванні від COVID-19

19.04.2021 13:15 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація соціальний захист матеріальні виплати особам які перенесли хворобу спричинену COVID-19

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) адміністрація вишу та представники первинного профспілкового комітету докладають чимало зусиль, аби в період пандемії, викликаної коронавірусною інфекцією COVID-19, максимально посилити соціальний захист науково-педагогічних працівників і співробітників. Зокрема, ті співробітники, які мають статус малозабезпечених, можуть звернутися до профспілкової організації задля того, щоб оформити страхування на випадок потреби в стаціонарному лікуванні гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією COVID-19. На сьогодні таку страхувальну угоду заключили 124 представники ЗНУ.

Для цього співробітникам потрібно завітати за адресою: вул. Дніпровська, 33а, навчальний корпус № 4, к. 212. При собі необхідно мати пакет документів:

- заява на ім’я голови первинної профспілкової організації Бориса Павловського на отримання матеріальної допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем;

- заява на отримання страхового полісу;

- реквізити банківського рахунку;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду.

Після розгляду цих документів на вказаний банківський рахунок надійде 300 грн. У цей час пакети документів, необхідні для оформлення страхування, представники профспілки передадуть до страхувальної компанії. Потім, коли надійдуть потрібні документи від страхувальника, представники ЗНУ мають підписати відповідні папери та сплатити за страхування – ті самі 300 грн, що отримали від профспілки.

Після цього на випадок лікування в стаціонарі від COVID-19 такий співробітників отримає страхову плату на суму до 5 тисяч грн.

Крім того, нагадаємо, що згідно зі змінами до Колективного договору, внесеними 06.10.2020 року, виплачується матеріальна допомога штатним працівникам університету, у яких діагностовано та підтверджено COVID-19.

Розмір цих виплат становить:

- до 10 000 гривень у разі тяжкого перебігу захворювання (на підставі виписного епікризу з історії хвороби);

- до 3 000 гривень без ускладнень (на підставі медичного документу, підтверджуючого діагноз).

Звертаємо вашу увагу, що такі виплати відбуватимуться на підставі заяви на ім’я ректора й здійснюватимуться в розмірі, який визначається університетською комісією із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.

Вони проводяться на підставі: заяви й виписного епікризу з історії хвороби або медичного документу, що підтверджує діагноз.

Окремо акцентуємо увагу, що отримати таку матеріальну допомогу можуть усі представники колективу ЗНУ, у яких діагностували й підтвердили COVID-19. Серед тих, хто отримує ці виплати, – й ті, хто захворів до того, як до Колективного договору внесли відповідні зміни, й не члени первинної профспілкової організації університету.

Крім того, від імені студентства університету голова студради Єгор Гуков звернувся до керівництва вишу з питанням, чи не можуть і студенти, які перенесли хворобу, спричинену COVID-19, отримувати матеріальні виплати? Ректор Микола Фролов запевнив, що адміністрація ЗНУ завжди ладна підтримати студентів і що вирішення цього питання перебуватиме на його особистому контролі.