Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі обліку та оподаткування підбили підсумки виробничої практики

На кафедрі обліку та оподаткування підбили підсумки виробничої практики

19.04.2021 12:20 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра обліку і оподаткування освітній процес виробнича практика

На кафедрі обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) виробнича практика у магістрів 1 року навчання пройшла під гаслом: «Конкурентноспроможним фахівцем може стати лише той, хто систематично інтегрує теоретичні знання з практикою».

Навіть у сучасних умовах пандемії, виробнича практика пройшла результативно. Адже перед її початком провели настановчу онлайн-конференцію, на якій детально ознайомили студентів із програмою, змістом та структурою практики. Також акцентували увагу на особливостях проходження практики в дистанційному режимі, ознайомили з інструктажем із техніки безпеки, окреслили очікувані результати виробничої практики. У цьому році, завдяки тісній співпраці кафедри обліку та оподаткування з представниками бізнесу м. Запоріжжя та Запорізької області, базами практики були суб’єкти господарювання різних галузей.

А саме – ПАТ «Запоріжсталь» ПрАТ «УКРГРАФІТ», ПрАТ «Запорізький електроапаратний завод», ПрАТ «Завод «Запоріжавтоматика», ТОВ «Оксфорд медікал», ТОВ «Дрімнект», ТОВ «Агротех», ТОВ «СВК імені ФРУНЗЕ», КП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги 5», Головне управління ДПС у Запорізькій області, Управління Державної казначейської служби України в Оріховському районі Запорізької області та інші. Керівники виробничих практик, викладачі кафедри обліку та оподаткування, регулярно надавали дієву інформаційну підтримку студентам-практикантам в онлайн-режимі.

16 квітня 2021 р. провели zoom-конференцію за результатами проходження практики, після захисту всіх звітів із виробничої практики. На конференцію запросили Людмилу Нестеренко – начальницю навчально-методичного відділу та Віту Лось – заступницю декана економічного факультету з навчальної роботи. На конференції своїми здобутками поділилися: Александрова Оксана (промисловість – ПрАТ «Завод «Запоріжавтоматика»), Даниленко Марина (сільське господарство – «СВК імені ФРУНЗЕ»), Ніколаєва Ганна (торгівля – ТОВ Краса без меж») і Гальченко Ліана (промисловість – ПАТ «Запоріжсталь»).

Відбулося активне обговорення вивчених студентами особливостей організації обліку, контролю та аналізу на підприємствах. Раціональними та обґрунтованими були їхні пропозиції щодо удосконалення обліково-аналітичної інформації в контексті стратегії розвитку зазначених підприємств.

У результаті представники кафедри мають низку актуальних для подальшого наукового-методичного дослідження практично-облікових питань, які потребують обговорення на засіданнях кафедри обліку і оподаткування, методичних семінарах та на запланованих зустрічах із роботодавцями.