Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували тренінги в Школі лідерів учнівського самоврядування

У ЗНУ стартували тренінги в Школі лідерів учнівського самоврядування

19.04.2021 14:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет журналістики факультет соціології та управління Школа лідерів учнівського самоврядування

Сімнадцятого квітня 2021 року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) у форматі ZOOM-конференції розпочав свою діяльність масштабний профорієнтаційний проєкт «Школа лідерів учнівського самоврядування». Ця важлива подія організована відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а до її проведення долучилися представники факультетів.

Вітаючи учасників заходу, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів спільно із працівницею відділу Анною Яцків, повідомили учасникам про мету Школи та ознайомили учасників із програмою роботи Школи. Зокрема, наголосили, що кожної суботи учасники Школи можуть взяти участь у тренінгах, які допоможуть їм покращити свої лідерські якості, навчитися працювати в команді та отримати корисні навички.

Перший тренінг «Анатомія статті» провела для учасників Школи професорка кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю факультету журналістики Вікторія Ковпак. Вона пояснила школярам, як побудований інформаційний матеріал, які прийоми творення образів використовуються в тексті. Окрім обговорення презентованої фахової інформації, юні лідери вправно брали участь у запропонованих комунікаційних вправах, розрізняли правдиву і фейкову інформацію, аргументували свої думки.

На другому тренінгу «Мотивація лідерства», спікеркою якого стала доцентка кафедри соціальної філософії та управління Ольга Широбокова, у жвавому спілкуванні лідері повідомили про свої очікування від проєкту. За допомогою коротких вправ, як-от «Я-квітка», учасники розповіли про себе та про свої позитивні й негативні якості. Лідери брали активну участь в обговореннях тем тренінгів та були вмотивованими до подальшої роботи. Наприкінці тренінгів вони поділилися своїми враженнями та подякували за корисну інформацію. Наступної суботи для них проведуть вебінари «Гуманність – секретна зброя лідера, яка надихає ставати краще!» та «Вивчай! Споживай! Розумій! – допомога у підготовці до ЗНО». Запорізький національний університет запрошує учнів закладів загальної середньої освіти, котрі бажають долучитись до Школи лідерів. Зареєструватись за покликанням:

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування