Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

19.04.2021 15:44 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна діяльність Школа Конфуція вивчення китайської мови

Школа Конфуція Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на курси китайської мови, оволодіння каліграфією з написання ієрогліфів та мовного спілкування в розмовному клубі «Друзі Китаю». Заняття проводяться носіями мови – викладачами Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай).

Слухачі Школи Конфуція мають можливість ознайомитися  з культурою та традиціями Китаю, відвідати тренувально-розважальний табір з удосконалення китайської мови під час літніх канікул.

Початок занять 01 вересеня 2021 р. Для попередньої реєстрації писати на електронну адресу confuciusclass@ukr.net Повідомте, будь ласка, прізвище, ім’я та по-батькові, а також – контактний телефон.

З усіх питань, пов’язаних зі вступом до Школи Конфуція та навчання в ній, звертайтеся за адреса: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а, 6 навчальний корпус, ауд. 212, 218, Запорізький національний університет, Школа Конфуція.

Телефони: (061) 289 41 03; (050) 452 67 51; (099) 418 53 13

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/confucius/