Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання секції «Менеджмент та логістика» загальноуніверситетської конференції «Молода наука-2021»

20.04.2021 10:30 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту студентська наука конференція Молода науа-2021

Дев’ятнадцятого квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на факультеті менеджменту в онлайн-форматі відбулось засідання секції «Менеджмент та логістика» XIV загальноуніверситетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука-2021». Участь у роботі секції взяло більше 45 учасників, серед яких були викладачі та більше 30 студентів факультету. Роботою секції керували к.філос.н. Олійник О.М., доц., к.е.н. Маркова С.В. та голова НТСА Зайцева Ю.А.

У рамках роботи конференції розглядали низку цікавих тем, серед яких: «СЕО-менеджмент та ризики працевлаштування в IT-галузі», доповідач – представник бізнесу Артем Бєлоусов. Він висвітив актуальні питання щодо ризиків в ІТ-галузі в сучасних умовах. Доповідач відзначив, що  найгострішими ризиками є час, знання та уміння, ключовими факторами успіху менеджера при цьому виступають: бажання розвиватися та рухатися вперед, піклуватися про клієнта та ставати частиною родини.

Катерина Будякова виголосила доповідь на тему: «Мотивація та стимулювання праці: особливості реалізації в різних країнах». Вона окреслила основні підходи мотивації та ключові моменти реалізації прикладних аспектів у практичній площині. Вадим Шморгуненко розповів про тенденції змін в системі управління персоналом сучасних фірм в умовах пандемії. Тема його доповіді – «Проблеми розвитку організаційної культури сучасної фірми». Кирил Бартиш і Максим Олещенко у своїй науковій розвідці проаналізували особливості маркетингу персоналу на даному етапі розвитку вітчизняної економіки.

На конференції обговорили доповіді студентів за різними напрямками. При цьому розглядались актуальні проблеми менеджменту та логістики в умовах сьогодення, що відповідає потребам ринку.