Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету ЗНУ Валерія Чеховська – переможниця всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка»

20.04.2021 13:25 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет студентська наука всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

На базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка». Серед його учасників була студентка 2 курсу економічного факультету спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валерія Чеховська (науковий керівник – професор, д.е.н Череп О.Г.).

У режимі онлайн учасників дійства привітав ректор закладу вищої освіти (ЗВО) імені Лесі Українки Анатолій Цьось. Він розповів про розвиток закладу вищої освіти, а також побажав присутнім успіхів і вдалої самореалізації. До студентів з вітальним словом звернулася також проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна. Вона акцентувала увагу на важливості участі студентів у підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Лариса Володимирівна високо оцінила наукові розробки учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка».

На конкурс надіслали 68 робіт із різних ЗВО України та, за оцінками рецензентів, відібрали на підсумкову конференцію 28 наукових робіт із 22 закладів вищої освіти України. Серед представлених високу оцінку отримала наукова робота студентки 2 курсу економічного факультету спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» Запорізького національного університету Валерії Чеховської на тему «Формування інвестиційної політики з метою підвищення конкурентоспроможності України»  (науковий керівник – професор, д.е.н Череп О.Г.).

У роботі було удосконалено теоретичні підходи до визначення сутності поняття управління інвестиційною діяльністю конкурентоспроможності продукції, підприємств, регіону та держави в цілому. Проаналізовано стан та тенденції інвестицій в Україну. Виявлено проблеми формування інвестиційного клімату України та запропоновано шляхи його покращення.

Успішний захист наукової роботи та впевнена відповідь на поставлені запитання дали змогу Валерії отримати диплом ІІІ ступеня.

Викладачі, співробітники і студенти економічного факультету ЗНУ вітають переможницю Валерію Чеховську та її наукового керівника Олександра Черепа та бажають їм подальших наукових здобутків і досягнень!