Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти навчаються в кращих: на факультеті менеджменту відбулася зустріч зі стейкхолдером

20.04.2021 15:50 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту освітній процес зустріч зі стейкхолдером

Чергову продуктивну й інформативну зустріч зі стейкхолдером – директором IT-компанії «Natife» Артемом Бєлоусовим організували викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Метою зустрічі стало ознайомлення студентів із перспективами роботи та можливостями кар'єрного зростання менеджерів в IT-галузі. У ході зустрічі студенти отримали відповіді на свої запитання: які ризики роботи в IT-сфері? які посади в галузі ІТ є найбільш перспективними для фахівців із менеджменту, особливо за умов відсутності ґрунтовних знань з програмування? які фахові компетентності є найбільш пріоритетними та бажаними для випускників, майбутніх працівників IT-галузі? які можливості для розвитку отримало підприємство в умовах запровадження карантинних обмежень та якими є ключові фактори успіху стейкхолдера?

Головна цінність подібних зустрічей – це розвиток комунікативних здібностей студентів, ознайомлення їх із досвідом успішної діяльності підприємств різних сфер, можливість налагодження зв’язків із потенційними працедавцями, виявлення для себе можливостей та напрямків для саморозвитку та самовдосконалення. За результатами зустрічі ухвалили рішення про подовження спільної взаємодії, проведення в майбутньому різноманітних заходів: майстер-класів, тренінгів, засідань круглих столів і вебінарів.