Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури ЗНУ впродовж двох місяців працював над масштабним проєктом "Аналіз помилок ЗНО від ЗНУ"

21.04.2021 11:40 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Центр культури ЗНУ аналіз помилок ЗНО від ЗНУ біологічний факультет факультет іноземної філології математичний факультет філологічний факультет історичний факультет факультет фізичного виховання здоров'я та туризму хімія англійська мова математ

Координатором цього потужного профорієнтаційного задуму став проректор з наукової роботи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Васильчук. Ідейним натхненником і автором проєкту виступив центр культури (директор – Янько Ю.Ю.), відеооператор і монтаж – Антон Осадчук. У презентації організатори відзначили, що відтепер абітурієнти можуть детально вивчити аналіз усіх помилок із пробних тренінгів. Саме ці помилки найчастіше допускають на зовнішньому незалежному тестуванні. Усі роботи проєкту презентуватимуть під гаслом «ЗНУ з тобою від ЗНО до червоного диплому». Зауважимо, що представники центру культури співпрацювали під час підготовки проєкту з факультетами: біологічним, іноземної філології, математичний, філологічний, історичний, фізичного виховання, здоров'я та туризму. Під час роботи організатори охопили такі напрямки: хімія, англійська мова, математика, українська мова і література, історія України, фізика, біологія, географія.

Кожен блок організатори зібрали в окремих плейлистах і відеоуривках. Першим для загалу презентували напрямок «Англійська мова» (4 відео у плейлисті) можна вивчити за лінком:

Згодом організатори представлять абітурієнтам відео роботи і з усіх інших освітніх галузей, про що ми повідомимо в новинах на сайті ЗНУ. Варто наголосити, що до роботи долучилися такі викладачі: Бражко Олександр Анатолійович, завідувач кафедри хімії, доцент біологічних наук, професор біологічного факультету; Луганська Ольга Василівна, доцент кафедри хімії, кандидат хімічних наук біологічного факультету; Корнет Марина Миколаївна, доцент кафедри хімії, кандидат біологічних наук біологічного факультету; Генчева Вікторія Іванівна, доцент кафедри хімії, кандидат біологічних наук біологічного факультету; Залужна Марина Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземної філології; Андрєєва Ірина Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології; Манько Наталія Іванівна-Володимирівна, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри програмної інженерії математичного факультету; Бакаленко Ірина Миколаївна, доцент кафедри української літератури філологічного факультету; Іріоглу Юрій Олександрович, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін історичного факультету; Андрєєв Андрій Миколайович, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики математичного факультету; Войтович Олена Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету; Бортников Євгеній Геннадійович, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент по кафедрі туризму та готельно-рестораної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму.

Також активну участь брали й студенти: Кучай Ігор Миколайович, студент-магістр 1 курсу спеціальності "Середня освіта (Фізика)". Дипломований фахівець за спеціальністю "Хімія (Фізична, медична і біоорганічна)". Викладач Дніпровського державного медичного університету, кафедра "Біохімії та медичної хімії": Баклан Владислав Віталійович (студент 2 курсу хімік, 200 балів за ЗНО по хімії); Пушкарь Андрій Сергійович (студент 1 курсу хімік).

Центр культури ЗНУ