Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч студентів математичного факультету з представниками компанії «CompuTools» сприяла успішній адаптації до професійних проєктів

22.04.2021 16:59 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітній процес співпраця з роботодавцями

Математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) сприяє швидкій адаптації студентів до майбутнього «виробничого» життя. Його представники постійно створюють можливості для організації цікавої та корисної виробничої практики, для того, щоб поспілкуватись наживо з працівниками реального ІТ-сектору.

Тому постійно підтримуються зв'язки з провідними ІТ-компаніями міста Запоріжжя – майбутніми роботодавцями. Представники компаній спілкуються з факультетом наживо або використовують системи відеоконференцій. Їх виступи завжди викликають велику зацікавленість.

Так, 16 квітня відбулася зустріч із використанням системи zoom викладачів і студентів математичного факультету з представниками ІТ-компанії «CompuTools» рекрутерками Анастасією Шебеко, Катериною Кузякіною та HR-менеджеркою Дарією Савченко.

На захід завітали студенти 2-4 курсів і магістратури спеціальностей «Комп'ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Інформаційні системи та технології», «Прикладна математика» та «Середня освіта (інформатика)». Як і завжди, не залишили поза увагою корисну зустріч викладачі –  гарантка ОП «Комп'ютерні науки», доцентка Надія Матвіїшина, гарантка ОП «Середня освіта (інформатика)», доцентка Олена Пшенична, доцентка кафедри комп'ютерних наук Катерина Решевська, завідувач кафедри комп'ютерних наук доцент Сергій Борю та заступник декана з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман.

Спочатку виступила Катерина Кузякіна. Вона надала загальну характеристику напрямків роботи компанії, наголосила на постійному розширенні напрямків роботи та кількості працівників. За нею зі змістовною презентацію виступила Анастасія Шебеко. Вона розповіла про організацію робочого часу та дозвілля працівників. Як і завжди, студенти та викладачі поставили кілька практичних питань. на які отримали вичерпні відповіді від Дарії Савченко.

На завершення спікери запросили студентів на стажування. Учасники заходу, своєю чергою, домовились про подальшу співпрацю.

prezentatsiya_Computools.pdf

Геннадій Циммерман,