Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про грамотність, медіаграмотність і становлення діяльності людини йшлося у Школі лідерів учнівського самоврядування

Про грамотність, медіаграмотність і становлення діяльності людини йшлося у Школі лідерів учнівського самоврядування

Про грамотність, медіаграмотність і становлення діяльності людини йшлося у Школі лідерів учнівського самоврядування
11.05.2021 10:28 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування філологічний факультет інженерний навчально-науковий інститут Школа лідерів учнівського самоврядування

Шість кроків до медіаграмотності, новації правопису 2019 року та коротка історія про розвиток діяльності людини – це і ще багато іншого розглядали 8 травня на тренінгах учасники Школи лідерів учнівського самоврядування, що триває на базі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Для учасників цей день виявився дуже насиченим – інтерактивні ігри, пізнавальний матеріал і значна кількість цікавої інформації не давали учням занудьгувати.

«Медіаграмотність: застосовувати не можна відмовитись» – саме так звучала перша тема тренінгу. Його проводила доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Ірина Бакаленко. На початку тренінгу перед учасниками постало питання, де ж поставити кому в темі заходу – «застосовувати, не можна відмовитись» чи «застосовувати не можна, відмовитись». А відповідь була у кожного своя, яка сформувалась вже наприкінці виступу викладачки. Ірина Миколаївна розповіла усім присутнім, у чому відмінність між фактами та судженнями, як фільтрувати інформацію в інтернетпросторі, а також розвіяла декілька стереотипів про філологічну професію. За цим було дуже цікаво споглядати і зворотній зв`язок від учнів не змусив на себе чекати.

Наступний виступ був від доцентки кафедри української мови філологічного факультету Світлани Сабліної. Разом із нею учасники тренінгу дізналися про історію становлення українського правопису, повторили новий правопис 2019 року та з`ясували причини зміни правил. Викладачка зауважила на тому, що, окрім медіаграмотності, кожна людина повинна бути грамотною у мовленні та писанні. Наприкінці виступу Світлана Володимирівна запропонувала учасникам перевірити свої знання з правопису за допомогою платформи «Kahoot!».

Про історію появи людини, першу зброю, фізичний та розумовий розвиток перших представників людської раси – про усе це із великим захопленням слухали учасники Школи лідерів під час тренінгу від доцента кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Лева Феофанова.

Наприкінці заходу його організаторка, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів подякувала тренерам за цікавий матеріал і запросила учасників Школи до участі в наступних не менш цікавих і змістовних тренінгах.

 

Тетяна Бондаренко,

студентка 4 курсу ЕПФК

 

 

 

Схожі новини