Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вшанували пам'ять учасників Другої світової – викладачів і студентів вишу

У ЗНУ вшанували пам'ять учасників Другої світової – викладачів і студентів вишу

11.05.2021 12:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи патріотичне виховання День пам’яті та примирення День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вшанування пам’яті всіх тих, хто пожертвував своїм життям заради завершення однієї з найстрашніших війн в історії людства. За ініціативою ректора ЗНУ Миколи Фролова у виші організували урочисте покладання квітів до пам’ятника. У заході взяли участь ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальниця відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, представники науково-педагогічних працівників вишу та студентського активу.

Присутні на заході вшанували пам'ять викладачів, співробітників, студентів і випускників закладу вищої освіти, загиблих під час Другої світової війни, хвилиною мовчання. Крім того, під час заходу згадали про щоденний подвиг українських військовослужбовців, які на сьогодні віддано боронять цілісність і незалежність України і серед яких завжди були представники Запорізького національного університету. У часи воєнного лихоліття в 1941-45 рр. на фронт добровольцями відправлялися викладачі, співробітники вишу, його студенти й випускники. На превеликий жаль, не всім із цих героїв судилося повернутися додому. На вшанування їхньої пам’яті на території студмістечка ЗНУ – між навчальним корпусом № 1 і спортивно-оздоровчим комплексом – встановлено пам’ятник. Щороку, за давньою традицією, до кам’яної стели представники вишу покладають квіти на згадку про вічний подвиг героїв. Не став винятком і цей рік.