Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачів та студентів ЗНУ вітають із Днем науки!

Викладачів та студентів ЗНУ вітають із Днем науки!

Викладачів та студентів ЗНУ вітають із Днем науки!
14.05.2021 14:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора День науки

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю викладачів, співробітників і студентів ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) з Днем науки в України! Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом із тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. Науковий потенціал Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки.

Представники Запорізького національного університету можуть по праву пишатися своїми здобутками в науковій царині. Напрацювання наших вчених застосовуються в аерокосмічній галузі, їх успішно впроваджують у виробництво в Китаї тощо.

У всіх царинах наук – від гуманітарного спрямування до природничих – натхненна й невтомна праця співробітників вишу сприяє розвитку української науки, виходу її на новий рівень, її визнанню у світі.

Достойною зміною своїх викладачів підростають студенти ЗНУ, які ще під час навчання активно займаються наукою, успішно беруть участь у наукових конкурсах всеукраїнського й міжнародного рівнів, отримують численні престижні нагороди та планують продовжити навчання в аспірантурі, прагнучи здобути ступінь PhD.

В університеті створюються всі умови для плідного наукового розвитку його представників, розкриття їхнього потенціалу, для становлення їх як знаних науковців, чиїми здобутками може по праву пишатися ЗНУ.

Тож цього урочистого святкового дня бажаю вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Пам’ятайте, що своєю щоденною наснаженою працею ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої держави, задля добробуту українського народу. Нових вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!

 

З повагою

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

Схожі новини