Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Школі Конфуція відбулися іспити з китайської мови на відповідність мовним рівням HSK 1-HSK 6

18.05.2021 15:55 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція вивчення китайської мови іспит

У Школі Конфуція, яка діє на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), представники вишу та всі охочі опановують китайську мов, а також вивчають літературу та звичаї Китайської Народної Республіки. Значним успіхам слухачів мовних курсів сприяє той факт, що вони здобувають знання під приводом носіїв мови – досвідчених педагогів Аньхойського педагогічного університету (Китай), із яким давно і плідно співпрацює ЗНУ. Наприкінці кожного семестру всі охочі можуть на базі Школи Конфуція перевірити свій рівень знань китайської.

Так відбулося й цього разу 15 травня 2021 р. у Міжнародному Центрі тестування Школи Конфуція виявили бажання перевірити рівень знань 60 осіб, вони здавали іспити на відповідність мовним рівням HSK 1-HSK 6.

Географія учасників у цьому році стала ще ширшою. До ЗНУ завітали здаля складання іспитів знавці китайської мови з Дніпра, Вінниці, Слов'янська, Краматорська та інших міст. Через 1,5 місяці стануть відомі результати перевірених завдань. Представники Школи Конфуція ЗНУ очікують позитивних результатів для всіх учасників іспиту.