Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники інженерного інституту ЗНУ продовжують розширювати співпрацю з підприємствами

Дев’ятнадцятого травня на базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч представників інженерного навчально-наукового інституту з регіональним менеджером із розвитку в східних регіонах України компанії KERMI Олександром Кривохатьком. ЗНУ представляли: керівник центру післядипломної освіти Сергій Ільїн, завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко, а також завідувач кафедри міського будівництва і архітектури Андрій Банах.

Як розповів Сергій Ільїн, німецька компанія KERMI – це одне з підприємств холдингу Arbonia AG і провідний світовий виробник опалювальної техніки і душових кабін у Європі. В компанії використовуються передові технології, оптимально поєднуються новаторські рішення, сучасний дизайн, висока якість, функціональність і надійність. Її продукція вже не один рік удостоюється нагород престижних міжнародних премій, отже «співпраця профільних кафедр інженерного навчально-наукового інституту з компанією KERMI дозволить нашим студентам познайомитися з найновішими світовими досягненнями в галузі, а це неодмінно позначиться на рівні їхньої професійної підготовки».

Олександр Кривохатько зазначив, що компанія KERMI вже плідно співпрацює з шістьма коледжами країни, які готують спеціалістів з обслуговування інженерних мереж будівель. Проте, вона зацікавлена в розширенні співпраці з закладами освіти, серед яких і Запорізький національний університет та Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ».

У зв’язку з цим було обговорено низку важливих питань стосовно співпраці компанії KERMI з інженерним навчально-науковим інститутом ЗНУ. Зокрема, було досягнуто домовленості про проведення представниками компанії серії семінарів для майбутніх енергетиків і будівельників. Тематиками тренінгів стануть «Використання рекуперативних систем вентиляції» і «Створення інженерних мереж будівель», а саме, їхній дизайн і технічні характеристики радіаторів опалення.

Наприкінці зустрічі регіональним менеджером із розвитку в східних регіонах України компанії KERMI Олександром Кривохатьком було передано кафедрі теплоенергетики та гідроенергетики інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ два демонстраційні стенди від KERMI, а саме, радіатори системи опалення та система теплої підлоги.

Інженерний навчально-науковий інститут