Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився конкурс студентських талантів «Студвесна-2021»

У ЗНУ завершився конкурс студентських талантів «Студвесна-2021»

Третього конкурсного дня «Студвесни-2021» свої неймовірні історії продовжили демонструвати студенти ще трьох факультетів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – іноземної філології, журналістики та філологічного. Організатори конкурсу – представники центру культури під керівництвом його директорки Юлії Янько – забезпечили трансляцію заходу на YouTube-каналі, завдяки чому його мали змогу переглянути онлайн усі охочі. ⠀⠀

Заключні три виступи були неймовірно яскравими й талановими. Конкурсанти доклали максимум зусиль, аби добре відомі історії постали перед глядачем у новому ракурсі. А представники журі заходу в його незмінному складі забезпечили неупереджене суддівство й насамкінець залишили глядачеві інтригу, яка має остаточно вирішитися під час Гала-концерту конкурсу. Саме тоді ми дізнаємося, хто з команд-учасниць є переможцем і хто отримає свій головний грошовий приз і перехідний Кубок, а також щодо результатів номінацій.

В останній день конкурсу, поки команди змагалися в ораторському та сценічному мистецтві, своєю чергою, ведуча намагалася отримати в представників конкурсного журі бодай натяк на те, кого вони найбільш вподобали і хто з них найбажаніший претендент на Гран-Прі. Проте члени журі залишились непохитними й не викрили головної таємниці до визначеного часу.

Цього вечора першими виступали на сцені представники ФІФ. Захоплююча історія під назвою «50 відтінків чого?» відкрила глядачеві зворотний бік роботи шлюбної агенції, а також майстерність молодої журналістки, що намагається провести журналістське розслідування. Усі учасники заінтриговані в очікуванні зустрічі із найбажанішим холостяком міста, якого нібито всі знають, але не можуть ніяк знайти. На тлі перипетій, пов’язаних із його розшуком, – надзвичайно заклопотаної людини, розгортається канва різнобарвних студентських талантів – музичних, хореографічних, пісенних (англійською та французською мовами), дотепних жартів тощо. Глядачі й вболівальники із захопленням зустрічали музичний дует, який продемонстрував злагоджену гру на клавішних синтезаторах, музик групи кавер-бенд із піснями англійською. А ще – неймовірною родзинкою виступу команди ФІФ став акапельний співочий колектив, номер якого був відзначений як один із найкращих й представниками журі. За що артисти отримали цього вечора призову піцу. Окрім іншого, команда факультету була чи не наймасовішою під час усього цьогорічного конкурсу.

А от факультет журналістики обрав для свого сюжету історію про подорож машиною часу з Де Лоріана. Головні герої – Марті, Дженіфер та доктор Емметт Браун – намагалися допомогти головному герою виправити помилку, адже він закоханий і вважає, що може втратити своє кохання. Вони під час подорожі відвідують різні роки, зустрічаються із самим героєм в іншому часі, потім – із його батьками, але найкращим вирішенням проблеми є повернення «назад у майбутнє», у 2021 рік. Пісні про кохання, танці на вулиці, розбірки 90-х повсякчас супроводжують мандрівників часу. Виступ команди журналістів, як і завжди, публіка зустріла гучними оплесками, відзначаючи непересічний ентузіазм сценаристів й акторів, запальну хореографію та інші яскраві моменти.

Чудовим завершенням конкурсу студентських талантів «Студвесни – 2021» цього вечора став надзвичайно оригінальний виступ команди філологічного факультету. Учасники представили глядачеві власну версію «Хрещеного батька» від «Філфак-продакшн». Була представлена й відповідна відеовізитка та хореографічна композиція – від стюардес, які зібралися в чергову подорож. На тлі відомого сюжету розгортається історія стюардеси Джекі Браун та юриста Макса, що потрапили в залежність від мафіозі й намагаються вибратися з цієї халепи. Надзвичайні дуети англійською мовою, які звучали у виконанні українських філологів, джазові композиції, стильна хореографія, заплутаний сюжет і кінцівка в стилі вестерну стали сильними сторонами даної постановки. Окрім іншого, журі відзначили текст і майстерно побудовані професіоналами-філологами діалоги.

Варто згадати, що й групи підтримки команд, як і завжди, цього вечора також змагалися за титул найяскравіших і найактивніших. А ведучі та організатори заходу дякували керівництву ЗНУ й партнерам – за підтримку в організації та проведенні конкурсу, а також за надані призи, у тому числі смачні!

Завершився цьогорічний конкурс «Студвесна-2021». Залишилася найважча робота для журі – обрати кращих представників номінацій та переможців. Наразі очікуватимемо результатів, які будуть представлені під час Гала-концерту 27 травня о 17.00.

Усі охочі також можуть переглянути подробиці третього конкурсного дня на YouTube-каналі центру культури ЗНУ за лінком:

Олена Хлистун