Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНО з математики на базі ЗНУ складали близько 420 абітурієнтів

ЗНО з математики на базі ЗНУ складали близько 420 абітурієнтів

31.05.2021 15:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНО з математики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність

Двадцять восьмого  травня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели ЗНО з математики. Цього разу участь у зовнішньому незалежному оцінюванні взяли близько 420 вступників.

Для проведення заходу в ЗНУ були задіяні 31 аудиторія навчального корпусу № 2 та № 6 та працювали висококваліфіковані фахівці, серед яких були як представники університету, так і запорізьких шкіл. Уже традиційно кілька років поспіль роботу цього колективу координувала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів у навчальному корпусі № 2 та старший лаборант, асистент кафедри генетики та рослинних ресурсів Максим Мельник – у корпусі № 6. За дотриманням вимог процедури ЗНО цього дня слідкували уповноважені особи Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Сироватко та Юлія Гончаренко.

З огляду на карантинні обмеження цього разу персоналом пункту була забезпечена чітка й злагоджена робота із дотримання усіх медичних заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Згідно з цими вимогами, медичні працівники провели температурний скринінг як усім учасникам, так і персоналу пункту. Крім того, представники охорони університету та національної поліції слідкували за дотриманням усіх вимог, зокрема, за забезпеченням соціальної дистанції, наявності масок тощо. Працівники пункту були забезпечені багаторазовими захисними щитками з прозорого пластику. Як вони, так і учасники ЗНО мали змогу помити руки з милом й обробити їх санітайзером. В аудиторіях учасників розсаджували так, щоб під час написання вони дотримувалися соціальної дистанції. Під час проведення ЗНО в корпусі чергували два медичні працівники, до яких могли звернутися всі, хто потребував допомоги лікаря.

Також усі процедурні моменти забезпечували старші інструктори, інструктори і чергові в корпусі, які чітко слідкували за виконанням вимог, що передбачені процедурою тестування.

Саме написання зовнішнього незалежного тестування тривало, згідно з процедурою, 210 хвилин, упродовж яких його учасники мали надати відповіді на всі запитання, що містилися в робочому зошиті. Додатково в цей день 30 хвилин було виділено для 7 учасників, яким створили особливі (спеціальні) умови для написання ЗНО згідно зі станом їхнього здоров’я. Крім того, у пункті тестування працювали офіційно акредитовані громадські спостерігачі та представники Суспільного телебачення, які мали змогу вести зйомку  у пункті тестування, під час відкриття сховища, відкриття контейнера з аудиторними пакетами, під час спілкування з учасниками ЗНО згідно з дотриманням усіх норм і положень.

Після завершення ЗНО вступники отримали свої зошити, аби мати змогу ще раз переглянути запитання й оцінити, наскільки правильно вони виконали завдання під час написання зовнішнього незалежного оцінювання. Упродовж місяця учасники ЗНО можуть забрати свої зошити у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування (2 корпус, 204 аудиторія).  Результати ЗНО будуть відомі учасникам вже у червні.

Відповідальна за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання на базі ЗНУ Галина Микитів подякувала після завершення тестування всім його працівникам за чітку й злагоджену роботу. Також вона нагадала, що наступним на базі університету пройде ЗНО з української мови, української мови та літератури яке відбудеться вже 1 червня.