Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відбувся День відкритих дверей

31.05.2021 16:25 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій день відкритих дверей профорієнтація

Двадцять дев’ятого травня у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їхні батьки змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, які пропонує Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ. Чимало абітурієнтів, із різних шкіл міста й області, завітали сюди, аби дізнатися більше про пропозиції щодо навчання за наступними спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології», «Маркетинг», «Облік і оподаткування».

Із привітальним словом виступив директор Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ Олександр Олійник. Він наголосив, що коледж є одним із найстаріших освітніх закладів міста Запоріжжя,  тож коледж має свої традиції та свою історію. Олександр Леонтійович додав, що момент вибору професії є дуже відповідальним і до нього треба поставитися з усією серйозністю. Випускники цього коледжу затребувані на ринку праці та є конкурентоспроможними фахівцями на сучасному ринку праці.

Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх познайомила відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Вагіс.

Після організаційних моментів студенти різних спеціальностей ознайомили абітурієнтів та їх батьків зі спеціальності, за якими навчають у коледжі, продемонструвавши «родзинки» тієї чи іншої професії. А також для всіх присутніх пролунав музичний подарунок –пісня від студентки 2 курсу спеціальності «Маркетинг» Крутій Марини.

Після завершення Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків була проведена екскурсія коледжем, де присутні могли ознайомитись з його матеріальною базою.