Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ - учасники ІІІ Міжнародної конференції «Математика та інформатика у вищій школі: виклики сучасності»

14.06.2021 13:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра теплоенергетики та гідроенергетики міжнародні конференції Математика та інформатика у вищій школі: виклики сучасності

Участь у міжнародних науково-практичних конференціях і залучення до них магістрантів та студентів, завжди були одним із пріоритетних напрямів роботи науково-педагогічних працівників інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Адже це не лише дозволяє науковцям представити та обговорити результати власних досліджень, а й допомагає молоді отримувати навички роботи над сучасними проблемами, а також досвід публічного представлення результатів. Все це знадобиться випускникам як під час підготовки та захисту кваліфікаційних робіт магістрів, так і в подальшій науковій діяльності.

Ось і нещодавно завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко, доцент цієї ж кафедри, керівник центру післядипломної освіти Сергій Ільїн та магістрантка спеціальності 144 «Теплоенергетика» Анастасія Калюжна взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Математика та інформатика у вищій школі: виклики сучасності», яка відбулася на базі факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Її організаторами стали Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського; Вінницький національний технічний університет; Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України; Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка; Львівський національний університет ім. Івана Франка; Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова; Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка; Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині (Республіка Польща); Державний університет ім. Моргана (США); Келецький університет ім. Яна Кохановського (Республіка Польща); Мадридський політехнічний університет (Іспанія); Університет економіки в Бидгощі (Республіка Польща). А серед учасників конференції були як вже досвідчені науковці, так і аспіранти, магістранти та студенти з закладів вищої освіти України, Республіки Польща, Іспанії, США тощо.

Представники інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ професор Андрій Чейлитко, доцент Сергій Ільїн та магістрантка Анастасія Калюжна присвятили свою доповідь дуже актуальній сьогодні проблемі: особливостям моделювання вихрових пристроїв. Головну увагу в дослідженні науковці приділили розробці та застосуванню нових, більш ефективних технологій очистки повітря від пилу, які допоможуть зменшити викиди повітря та заощадити енергетичні ресурси для виробництва.

За результатами роботи конференції опубліковано збірник тез, а всі її учасники отримали пам’ятні сертифікати.

Інженерний навчально-науковий інститут