Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету менеджменту та ЕПФК провели профорієнтаційну зустріч зі вступниками

16.06.2021 15:27 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультету менеджменту Економіко-правничий фаховий коледж профорієнтація зустріч ВСТУП-2021

Представники кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД у рамках профорієнтаційної роботи, що безпосередньо пов’язана із цьогорічною кампанією ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели зустріч з абітурієнтами на базі хабу «Платформа спільних дій». Тренінг отримав назву «Як не упустити свій шанс».

Завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД Дамір Бікулов розповів учасникам зібрання про нюанси та переваги вступу до ЗНУ у поточному, 2021 році. До спілкування із учнівською молоддю також долучилися й інші викладачі факультету менеджменту. Вони докладно презентували процедуру створення електронних кабінетів, оформлення та подання необхідних документів, які надаються вступниками. Зупинилися також на виборі пріоритетів, механізмі розподілу бюджетних місць, а також надали багато іншої корисної інформації, яка має знадобитися майбутнім вступникам.

До заходу долучилася також представниця Економіко-правничого фахового коледжу – заступниця директора з навчально-методичної роботи Альона Ходарковська, яка розповіла присутнім про широкі можливості, які ті отримують, вступивши до коледжів ЗНУ.

У рамках зустрічі відбулася жвава дискусія, під час якої вступники поставили  цікаві для них запитання. Також на гостей чекала кава-брейк та маленькі подарунки, що їм вручили представники ЗНУ.

Пряма трансляція заходу паралельно тривала в Іnstagram.

Насамкінець зустрічі майбутні вступники та їхні батькі, які завітали на зустріч разом зі своїми дітьми, щиро дякували представникам університету за змістовну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у пригоді під час вступу до ЗНУ – Запорізького найкращого університету!!

Кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД