Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання робочої групи в рамках реалізації проєкту Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)

Дев’ятого червня пройшло засідання робочої групи з координації проектів НКПВУ, упродовж якого присутні вирішили низку важливих питань. На початку засідання, голова робочої групи, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір розповів про поточний стан реалізації проєктів. «На сьогодні розпочато активні будівельні роботи гуртожитку №3, проводяться роботи з утеплення фасаду та фундаменту. У гуртожитку №4 закінчують монтувати допоміжні споруди та найближчим часом перейдуть до основних робіт. Приблизно за 2 тижні в гуртожитках розпочнеться заміна вікон, тому прохання до мешканців ставитись із розумінням до цього процесу. На стендах будуть вивішені графіки проведення робіт із заміни віконних блоків. Підрядники розраховують закінчити усі роботи впродовж двох місяців, однак це залежить не лише від них – погода вносить свої корективи. Після завершення робіт ми матимемо два максимально утеплених гуртожитки, що, своєю чергою, дозволить значно скоротити видатки на опалення взимку» - зазначив Сергій Кушнір.

Крім того, робоча група створила моніторингову групу, метою діяльності якої є регулярне відслідковування процесу виконання субпроєктів НКПВУ, перевірка стану дотримання екологічних і соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку та визначення екологічних і соціальних впливів від реалізації субпроєктів. До складу групи увійшли представники адміністративно-господарської частини, трудового колективу та студентської ради.

Чергове засідання робочої групи з координації субпроєктів в рамках реалізації проекту НКПВУ заплановане на 05.07.2021. Нагадаємо, що капітальний ремонт фасадів гуртожитків номер 3 та 4 здійснюється в рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України, яка фінансується Європейським інвестиційним банком.

Якщо у вас виникають питання щодо реалізації проектів, пропозиції або скарги, то ви можете їх надсилати на електронну адресу vospotdel@ukr.net, звертатись до спеціаліста по роботі зі скарги - начальника відділу виховної роботи Кондратенко Світлани Вікторівни (НК №4 каб. 211, тел. 228-76-48) або у телеграм бот @znu_ahch_bot