Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту – активні учасники наукових конкурсів і конференцій

Представники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту –  активні учасники наукових конкурсів і конференцій
17.06.2021 09:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту студентська наукова робота

Упродовж всього навчального року студенти та магістранти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) присвячували чимало часу науковій діяльності, а потім представляли результати своєї роботи на різноманітних конкурсах і конференціях.

Зокрема, магістрантки Сафія Бабак, Ольга Рябчук, Ірина Ананьєва, Анна Бусилкова, Дар’я Корнієнко, Іветта Маслєннікова стали активними учасницями XXV науково-технічної конференції студентів, магістрантів, аспірантів, молодих вчених та викладачів, яка відбувалася в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ. А за результатами роботи секції обліку, аналізу, оподаткування та аудиту, яка діяла в рамках наукової конференції «Молода наука - 2021» були визнані найкращими доповіді магістранток Анни Бусилкової (науковий керівник – професор Андрій Макаренко) - 1 місце; Юлії Кулик (наукова керівниця – професорка Тетяна Меліхова) - 2 місце; Валерії Карпухової (науковий керівник – доцент Лев Феофанов) – 3 місце. На високому рівні були представлені і доповіді магістранток Наталії Васильєвої, Анни Бусилкової, Юлії Кулик, Олесі Климової, Оксани Лисяк, Олени Місійченко та Олени Скирдової.

Активно брали участь молоді науковці, що отримують освіту за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», і в різноманітних заходах, організованих кафедрою разом із Запорізьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України (НДЕКЦ МВС). Так магістранти Сергій Решетніков і Олеся Климова, а також студент Євгеній Меліхов стали учасниками круглого столу «Дискусійні питання з теорії та практики сучасної експертизи». А магістрантка Олеся Климова та студенти Євгеній Меліхов, Віталій Самусь і Ілля Макаров отримали грамоти та сертифікати за результатами роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження», яка була організована кафедрою обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ спільно з Запорізький НДЕКЦ МВС; Дніпровським національним університетом ім. Олеся Гончара; Університетом митної справи та фінансів (м. Дніпро); Полтавським державним аграрним університетом; Хмельницьким університетом управління та права ім. Леоніда Юзькова.

Дуже добре представили кафедру і юнаки та дівчата, які взяли участь у студентському кейс-чемпіонаті в гірничо-металургійній галузі, організатором якого є Холдинг «Метінвест». Команда «Ефективність» у складі Віталія Самуся, Євгенія Меліхова та Аліси Балашової, а також команда «Королеви балансу», до якої увійшли Надія Піскун, Валерія Карпуха та Катерина Івченко (кураторка обох команд – професорка Тетяна Меліхова) увійшли до півфіналу. А команда «Ефективність» ще й взяла участь у Міжнародному конкурсі молодіжних бізнес-проєктів і стартапів в рамках International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2021 (м. Кривий Ріг), де посіла ІІІ місце.

Магістрантка Ганна Соколова із роботою «Теоретико-методичні та практичні аспекти обліку та аудиту нарахування заробітної плати на підприємстві» (наукова керівниця – професорка Тетяна Меліхова) стала учасницею ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту, який відбувався в базовому закладі вищої освіти – Одеському національному політехнічному університеті. А студент Євгеній Меліхов (наукова керівниця – професорка Тетяна Меліхова) в співавторстві зі студентом Білоруської державної сільськогосподарської академії Олександром Арабеєм (наукова керівниця – декан факультету бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Білоруської державної сільськогосподарської академії Наталія Великоборець) добре представили свою роботу на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 051 «Економіка», який відбувався на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

За результатами наукової роботи Віталій Самусь, Аліса Балашова та Ганна Соколова були нагородженні грамотами інженерного навчально-наукового інститут ЗНУ за високі досягнення в студентській науково-дослідній роботі в 2020-2021 навчальному році.

Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

Інженерний навчально-науковий інститут