Історичний факультет активно працює над обговоренням нового проєкту ОП «Країнознавство» (бакалавр) з урахуванням усіх рекомендацій і зауважень Галузевої експертної ради

На кафедрі всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  відбулось публічне обговорення нового проєкту ОП «Країнознавство» (бакалавр) з урахуванням усіх рекомендацій і зауважень 29 Галузевої експертної ради Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Окрім викладачів кафедри до обговорення також залучили: декана історичного факультету ЗНУ, д.і.н., професора Мільчев В.І. та його заступницю з навчальної роботи, к.і.н, доцентку Кривко І.М., представників студентського активу (1-4-курсів) та випускників спеціальності, роботодавців – Шиханова Р.Б. (заступника голови ЗОДА) та Бойка А.Ю. (голова управління зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА), представників Київського університету імені Бориса Грінченка – к.і.н, доцентів кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Бессонову М.М. та Слюсаренко Ірину Юріївну.

Для того щоб надати  можливість представникам ради роботодавців і колегам із українських університетів долучитись до дискусії, засідання відбулось у змішаному онлайн-оффлайн форматі. Варто зазначити, що абсолютно всі присутні змогли висловити свої думки, внести власні пропозиції до оновленого проєкту ОП Країнознавство. Особливий інтерес проявили безпосередні учасники освітнього процесу – студенти спеціальності.

Щиро дякуємо усім, хто зміг приєднатись до обговорення. Завдяки конструктивному діалогу викладачів, роботодавців та студентів матимемо позитивний результат та оновлену ефективну освітню програму!

Історичний факультет