Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися урочисті вручення документів про успішне завершення навчання випускникам ювілейних курсів із проєкту «Норвегія-Україна»

На початку червня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася церемонія закриття десятих ювілейних курсів із проєкту перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей «Норвегія-Україна». Проте в умовах карантину в організаторів свята не було можливості зібрати всіх слухачів разом, адже в ЗНУ навчалася найбільша в цьому семестрі в Україні група (43 особи). Тож було вирішено провести вручення випускникам документів про успішне завершення навчання за програмою «Енергоефективні технології та інженерія» в декілька етапів.

В урочистостях, які відбувалися з восьмого по сімнадцяте червня в Запорізькому об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки; Громадській організації учасників бойових дій «Щит», а також на території дислокації 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах; керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн; провідний фахівець цього ж центру Лілія Головко, а також представники викладачів: завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко та завідувач кафедри міського будівництва і архітектури Андрій Банах.

Від імені адміністрації Запорізького національного університету випускників привітав проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах. Він зазначив, що йому дуже приємно вручати учасникам проєкту документи, які підтверджують отриману освіту. А це диплом від посольства Королівства Норвегія в Україні, сертифікат від Міжнародного фонду соціальної адаптації та Nord University (Королівство Норвегія), а також свідоцтво від Запорізького національного університету про підвищення кваліфікації. «Кожен із цих документів, - підкреслив Віктор Аркадійович, - підтверджує, що ви стали фахівцями відповідного рівня в галузі, за якою навчалися». Із власного досвіду проректор розповів випускникам, що освіта впродовж життя і отримання сертифікатів, які підтверджують підвищення кваліфікації, чи отримання нової спеціальності, завжди стає в нагоді і допомагає в професійній діяльності.

Привітав випускників і керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн. Він побажав колишнім слухачам курсів, щоб отриманні під час навчання знання зі спеціальності «Енергоефективні технології та інженерія» допомогли їм, як отримати нову перспективну роботу, так і в побутовому житті. Сергій Віталійович нагадав випускникам, що в Запорізькому національному університеті «завжди пишаються досягненнями своїх випускників», а організатори курсів і викладачі, коли виникає потреба, «надають консультації із будь-яких питань, що пов’язані з енергоефективністю та організацією малого бізнесу». Наприкінці промови Сергій Ільїн зазначив, що перепідготовка та соціальна адаптація за проєктом «Норвегія-Україна» триває і «ми з нетерпінням очікуємо в осінньому семестрі нових слухачів, які не лише зможуть пройти перепідготовку та отримати нову спеціальність в Запорізькому національному університеті, а й одержать психологічну підтримку від досвідчених фахівців, а також знайдуть нових друзів та однодумців».

Інженерний навчально-науковий інститут