Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках вступної кампанії абітурієнти отримали свідоцтва про завершення підготовчих курсів

22.06.2021 12:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси вступ-2021

Сімнадцятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось вручення свідоцтв абітурієнтам вишу про закінчення ними підготовчих курсів нашого ЗВО. Тож підтримка вступників лишається першочерговим завданням для представників усього колективу ЗНУ, котрий за постійної підтримки ректора Миколи Фролова та проректора Олександра Гури консультує усіх охочих із питань вступу до Запорізького національного університету.

Варто наголосити, що основна мета курсів – якісно підготувати слухачів до ЗНО та до вступу в університет на всі факультети за всіма напрямками підготовки. Усього слухачами підготовчих курсів цього року стали 411 майбутніх абітурієнтів. Вручала сертифікати курсів начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вона зауважила, що саме завдяки курсам вступники почуватимуться впевненіше під час вступу до вишу. За словами представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, підготовчі курси – запорука ефективного складання ЗНО та вдалого вступу до вишу. Ці курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання в закладі вищої освіти, на поглиблення знань школярів і молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи. При цьому основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, підготовка до ЗНО, висока результативність вступу до університету, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання в закладі вищої освіти, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.

Нагадаємо, що під час навчання на підготовчих курсах слухачів готували до складання ЗНО і вступу у виш за такими предметами: українська мова та література, історія України, англійська мова, математика, фізика, біологія, хімія, німецька мова, дизайн, творчий конкурс, географія. Треба відзначити, що свідоцтва про завершення курсів вручили тим слухачам, які обирали більше 3 предметів для складання ЗНО. Крім того, вступники, котрі пройшли навчання та отримали свідоцтво про успішне закінчення «підготовчих курсів», мають право на першочергове зарахування та отримання додаткових балів для вступу. Так, випускники підготовчих курсів, які успішно склали підсумкову атестацію, при вступі на природничі та фізико-математичні напрями підготовки ЗНУ (математика, хімія, фізика, біологія) матимуть перевагу до 10 додаткових балів, усі інші випускники підготовчого відділення отримають переважне право при вступі до університету.

Під час вручення свідоцтв представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ відзначили високий рівень підготовки слухачів курсів. Абітурієнтам побажали подальших успіхів у вступі до вишу і запросили талановиту молодь, яка прагне стати високопрофесійними фахівцями, на навчання в найкращий університет регіону – у Запорізький національний університет!