Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, майстер спорту з дзюдо, чемпіон Кубка України з дзюдо Дмитро Куцик

01.07.2021 12:19 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У рамках його реалізації пропонуємо вашій увазі розповідь про досвід професійного становлення та студентські роки вихованця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, а на сьогодні майстра спорту з дзюдо, чемпіона Кубка України з дзюдо Дмитра Куцика.

- Дмитре Володимировичу, розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

- На мою думку, саме в ЗНУ мені дали змогу опанувати той освітній рівень, який мені був потрібен. Тут була різноманітність і забезпечення якості навчання, потрібного мені для подальшого розвитку в житті. А ще, я зробив такий вибір тому, що мій тренер там навчався та рекомендував його.

- Розкажіть нашим читачам, який саме факультет Ви обрали та чому?

- Факультет фізичного виховання. Тому що я присвятив спорту, а саме – дзюдо, майже все своє життя.

- Які спогади щодо студентських років є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими в дорослому житті й у роботі?

- На той момент моє життя було достатньо насиченим та яскравим, я ходив на навчання, тренувався та у вільний від навчання та тренування час ще працював. Мене дуже вразили заняття з фізіології та анатомії, я навіть не міг здогадатися, що наш організм такий складний і різноманітний, завдяки цим знанням я більш досконало й продуктивно зміг тренуватися та брати гору над своїми конкурентами на змаганнях.

- Як Вам здається, які навчальні предмети варто було б додати до тих, які Ви вивчали в університеті?

-Мені здається, що навчальна програма була гарно скомпонована. Чудово, що на факультеті розуміли: людині, яка присвятила себе спорту, треба не тільки прокачувати свій мозок, а й м’язи.

- Розкажіть, будь ласка, про себе: в якій галузі Ви сьогодні працюєте, чим займаєтеся?

- Наразі працюю медичним представником, до занять дзюдо додалось захоплення ММА. Спорт став частиною мого життя. Як хобі – конструюю потужний автомобіль, беру участь у гонках.

- Чи підтримуєте наразі зв'язок зі своїми колишні одногрупниками? Або, можливо, вони є серед Ваших колег?

- Наразі, на жаль, не часто, інколи переписуємося, дзвонимо один одному: багато часу займають робота, хобі й заняття спортом. Усі хлопці й дівчата, із якими я навчався, – дуже гарні люди.

- Ви підтримуєте зв'язок з викладачами?

-Так, звичайно, з деякими навіть зустрічаюсь особисто, консультуюсь із приводу тренувань та займаюся боротьбою.

- Які у Вас плани на майбутнє? Що ставите собі за мету?

- І надалі розвиватися, не залишати тренувань, бо спорт – це життя у всіх сенсах цього слова. Можливо, збудувати найшвидшу машину в квотері (заїзд на 402 метри) в Україні, але це  – у мріях.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ?

-Я міг би рекомендувати ніколи не втрачати наснаги, навіть коли важко та вже здається, що нічого не вийде, та все одно треба боротися за майбутнє: життя любить цілеспрямованих і впевнених у собі людей.

Віра Травян