Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають вступні випробування для абітурієнтів, які вступають до Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

22.07.2021 15:04 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ вступна кампанія-2021 вступні іспити

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вступна кампанія-2021 для вступників, які виявили бажання отримати освіту в стінах коледжів Запорізького національного університету. Коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, представники приймальної комісії  Економіко-правничого фахового коледжу відзначили, що зараз у вступників дуже відповідальний етап – складання іспитів. Абітурієнти складають їх в аудиторіях з дотриманням усіх вимог до санітарно-гігієнічного й особистого захисту.

В ЕПФК ЗНУ для вступників на основі базової загальної середньої освіти завершилися вступні випробування. Нагадуємо, що вступники на базі 9 класів складали вступні випробування з 14 липня, серед яких: українська мова (диктант) – для всіх спеціальностей, а також в залежності від обраної спеціальності: історія України, географія, математика, творчий конкурс.

Вступники на базі 11 класів за наявності 2 сертифікатів ЗНО не  складають вступні випробування. Якщо вступники не мають сертифікатів ЗНО, для них передбачені вступні випробування з 27 липня по 2 серпня (українська мова і література, історія України або математика або творчий конкурс). І подати заяву на вступ такі абітурієнти можуть до 2 серпня.

Із програмами вступних випробувань можна ознайомитись за покликанням:

Так, на сайті коледжу за цим покликанням http://epkznu.com/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83/?fbclid=IwAR3rh57jws9gGjyBCcRQOHeKTDxb1FYitBqFc3hiXvHaYqxtvL0Y_4v1_Co можна переглянути перелік спеціальностей, із правилами прийому, програмами вступних іспитів, з основними кроками, необхідними для вступу в Економіко-правничий фаховий коледж, етапами вступної кампанії, програмами вступних іспитів, розкладом консультацій та вступних іспитів, вартістю навчання, обсягом державного замовлення тощо.

Нагадаємо, що оприлюднення рейтингових списків для вступників на базі 9 класів відбудеться 27 липня, а зарахування на базі 9 класів – не пізніше 31 липня. Оприлюднення рейтингових списків для вступників на базі 11 класів відбудеться 5 серпня о 12 годині. Зарахування на базі 11 класів за кошти фізичних або юридичних осіб – до 14 серпня.

Відбіркова комісія коледжу  знаходиться в навчальному корпусі № 2 на 1 поверсі в приміщенні Наукової бібліотеки, ауд. 135 (вхід із боку будівлі). Тут вступникам нададуть усі необхідні консультації та поради з приводу особливості вступних випробувань та зарахування на ту чи іншу спеціальність. Крім того, консультацію фахівців можна отримати і у телефонному режимі за номерами: 228-75-39, 289-12-29, 0986226975, 0956226975.

З інформацією про вступ до інших коледжів ЗНУ можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/koledzhi/