Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На відкрите тренування команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» завітали представники провідних запорізьких ЗМІ

23.07.2021 10:00 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс спорт волейбол Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ тренування

Двадцять другого липня в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) жіноча волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» провела відкрите тренування. На захід напередодні запросили всіх охочих представників запорізьких ЗМІ. Тож на тренування завітали журналісти таких телеканалів, як «Суспільне Запоріжжя», «TV5», «Алекс» і «Телеканал Z».

Як повідомляє пресслужба волейбольної команди, під час спілкування з представниками чотирьох провідних регіональних телеканалів тренерський штаб запорізького клубу повідомив про зміни у складі та окреслив подальші плани міжсезонної підготовки. Зокрема, у своєму інтерв’ю головний тренер волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» Гарій Єґіазаров підкреслив, що перед командою керівництвом клубу поставлені конкретні завдання: поборотись за місце на п’єдесталі пошани національного чемпіонату в наступному ігровому сезоні.

Журналісти мали нагоду поспілкуватись із новачком запорізького ігрового колективу – «зв’язковою» Станіславою Парфьоновою та новоспеченою помічницею головного тренера, у минулому гравчинею Юлією Богмацер.

Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» висловлює щиру подяку журналістам запорізьких телеканалів за інтерес до її гри та запрошує до спілкування в майбутньому.