Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» проходять виробничу практику в готелях Туреччини та Болгарії

Упродовж літа й осені студенти факультету фізичного виховання, здоров’я і туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) –- майбутні фахівці з готельної та ресторанної галузей індустрії туризму – здобувають важливі практичні вміння й навички, а також підвищують рівень своїх професійних компетенцій під керівництвом менеджерів, адміністраторів, керівників відділів, офіціантів, фахівців готелів і ресторанних комплексів.

Так, студенти 2-4 курсів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» проходять виробничу практику та стажування відповідно договорів про співробітництво з туроператором «Anex Tour» (Туреччина), у готелях «Kaya Palazzo» та «Titanic» (Туреччина), а також – у готелі «Smartline Meridian Hotel» (Болгарія). Зокрема, практика для них прорходить із початку травня до середини червня і з початку вересня до середини жовтня згідно з графіком навчання, влітку студенти проходять стажування.

Під час проходження практики та стажування здобувачі вищої освіти опановують такі вміння, як: застосування в практичній діяльності методів організації та технології обслуговування споживачів  туристичних і готельно-ресторанних послуг; організація процесу обслуговування за дотриманням стандартів якості та норм безпеки;  комунікаційні вміння; вміння працювати у міжнародному середовищі тощо.

Керівниками практики від університету для студентів цього року стали Сидорук А.В., Криволапов Е.А., Чуєва І.О., Конох О.Є., Конох А.А. й Остапенко Л.В.

Представники факультету фізичного виховання, здоров’я і туризму відзначають, що співпраця ЗНУ з туристичними підприємствами зарубіжних країн відіграє дуже важливу роль у процесі формування професійних якостей студентів галузі знань «Сфера обслуговування». Саме тому щороку здобувачі вищої освіти чекають на можливості підвищити рівень власних знань і вмінь, а також поєднати це з можливістю подорожувати.