Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка філологічного факультету, педагог-організаторка Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Світоч» (м. Дніпрорудне) Наталія Гремякіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка філологічного факультету, педагог-організаторка Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Світоч» (м. Дніпрорудне) Наталія Гремякіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка філологічного факультету, педагог-організаторка Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Світоч» (м. Дніпрорудне) Наталія Гремякіна
27.07.2021 12:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою філологічного факультету, педагогом-організаторкою в КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч”» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Наталією Гремякіною.

- Пані Наталіє, розкажіть, будь ласка, про себе і про свій професійний досвід: у якій галузі Ви сьогодні працюєте, чим займаєтесь ?

- Я знайшла своє покликання у виховній роботі. Уже 10 років разом із учнями вчусь, розвиваюсь, самовдосконалююсь, відкриваю нові обрії й не перестаю дивуватися. Я педагог-організатор у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області. Моя робота приносить задоволення, вона надихає, дозволяє почувати себе реалізованою та щасливою.

- Розкажіть, будь ласка, чому свого часу обрали для навчання саме цей факультет ?

- У 2020 році я закінчила магістратуру філологічного факультету ЗНУ, спеціальність «Українська мова та література». Так сталося, що ЗНУ – це мій третій заклад вищої освіти, і навчання в ньому – друга повна вища освіта.

Філологія завжди була мені близька, я – гуманітарій, тому довго не вагалась, а одразу зупинила свій вибір на філологічному факультеті.

До того ж, працюючи в школі, я мала досвід співпраці із ЗНУ, разом з учнями ми брали участь у Медіафестивалі, організатором якого був Запорізький національний університет.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на філологічному факультеті ЗНУ?

- Забігаючи наперед, одразу зізнаюсь, що взяла до себе в педагогічну скарбничку багато цікавих форм і методів роботи від наших викладачів, за що я безмежно вдячна.

Запам’яталося багато чого, але мене вразили сучасні методи викладання. Ми малювали, оформлювали плакати, фантазували, який має бути сучасний учитель, вигадували нові підходи до навчально-виховного процесу, презентували свій досвід, своє бачення, багато дискутували, навіть ходили на екскурсію до музею.

Взагалі, було приємно вже в дорослому віці зануритися в студентську атмосферу.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- На момент навчання я вже працювала у школі, а магістратура ЗНУ дала мені змогу підвищити свій професійний рівень.

- Поділіться, будь ласка, власними «секретами», як стати успішним у своїй професії?

- У кожного – свої секрети, тому що ми всі – різні, та це цілком логічно. Для мене в роботі головне, щоб вона приносила радість і задоволення, тоді тебе не лякають складнощі, ти готовий рухатись вперед і самовдосконалюватися.

Із роками я зрозуміла ще одну важливу річ. Немає поразок або фіаско, є досвід, а він – неоціненний. Якщо з кожного «промаху» робити висновки, то твоє професійне зростання буде приголомшливим. Чим більше ти пробуєш, тим більше в тебе шансів стати кращим.

- Чому Ви вирішили пов’язати своє життя саме з цим фахом?

- Усе вирішив випадок, але, як відомо, випадки невипадкові. Зараз я можу з упевненістю сказати, що я на своєму місці та люблю те, що роблю.

- Які знання і досвід, отримані під час навчання, стали для вас найціннішими?

-Знання ми здобуваємо протягом усього життя, принаймні, повинні до цього прагнути. Досвід приходить тільки тоді, коли ми діємо. А от допомагає нам отримувати знання й діяти комунікативність. І це, я вважаю, ключова компетенція, яку першочергово треба розвивати та «прокачувати».

- Що Вас мотивує в роботі?

- Мене мотивує та надихає зворотний зв’язок, коли ти віддаєш аудиторії свої знання, емоції, сили, а отримуєш щирий інтерес, зацікавленість, увагу, емоції, тоді ти наповнюєшся, і з’являється розуміння «це потрібно і важливо, а отже, недаремно».

ЩоВви порадите студентам і випускникам ЗНУ, зокрема філологічного факультету?

-Завжди вірте в себе! Не помиляється той, хто нічого не робить. Кожний ваш досвід – це крок уперед. Якщо вам складно, значить ви рухаєтеся вгору!

 

 

 

 

Схожі новини