Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось робоче засідання приймальної комісії

У ЗНУ відбулось робоче засідання приймальної комісії

30.07.2021 12:22 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія вступна кампанія-2021 коледжі

Тридцятого липня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася робоча зустріч керівництва вишу із деканами, керівниками коледжів, представниками Приймальної комісії університету і коледжів. Робоче засідання пройшло під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури.

Під час зустрічі обговорювалися питання зарахування на контрактну основу вступників коледжів вишу, строки зарахування вступників на бюджет і на контракт на бакалавраті та поточні питання організації вступної кампанії на старші курси та до магістратури.

Так, директори коледжів ЗНУ повідомили про кількість зарахованих вступників на 1 курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання на контрактну основу навчання (за кошти фізичних або юридичних осіб). До Економіко-правничого фахового коледжу на контракт зараховано 253 вступники, до Запорізького металургійного фахового коледжу – 9 осіб, до Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій – 39 осіб, а до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу – 69 осіб.

Крім того, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко повідомив, що подання оригіналів документів вступниками для виконання вимог до зарахування на бюджет на 1 курс бакалаврату триватиме до 18 години 2 серпня, тому у вступників є ще час стати студентом ЗНУ. Під час засідання було зазначено, що додатково будуть виділятись бюджетні місця для пільгових категорій після зарахування вступників на контрактну основу навчання (після 19 серпня). Також були обговорені всі проблемні питання, що виникають на факультетах щодо подання оригіналів документів.

В свою чергу, відповідальні секретарі Відбіркових комісій на старші курси і до магістратури прозвітували про розподіл бюджетних місць серед вступників, про виконання обсягів державного замовлення та про поточну роботу на даному етапі вступної кампанії. Зокрема, було наголошено, що вступникам до магістратури, які претендують на місця державного замовлення, необхідно принести до Відбіркової комісії оригінали документів до 7 серпня.

Із будь-яких питань щодо вступу-2021, отримання необхідної консультації та інших питань радимо звертатися до фахівців Приймальної комісії вишу.

Детальну інформацію щодо вступу можна переглянути і на сайтах коледжів: https://pk.znu.edu.ua/koledzhi/

Крім того, усі охочі можуть знайти потрібну інформацію сайті Запорізького національного університету в рубриці «Вступнику»: https://pk.znu.edu.ua/