Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – серед учасників проєкту «Антикризова платформа “Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!”»

03.08.2021 10:50 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму підвищення кваліфікації викладачів вебінари

Літо – це не тільки пора для відпочинку, а й час для підвищення рівня власних професійних знань! Так, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) беруть участь у навчально-консультаційних заходах для бізнесу, що реалізуються проєктом «Антикризова платформа “Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!”». Заходи відбуваються у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На днях вже пройшли низки вебінарів, присвячених світовим стандартам щодо харчової продукції, харчовому законодавству ЄС і сільськогосподарській практиці, а також – експорту продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків. Надалі планується участь науково-педагогічних працівників кафедри у вебінарах за наступними напрямами:
- Діяльність турагенства (особливості ведення діяльності, оподаткування, документування);
- Туризм як пріоритетна галузь розвитку підприємництва Запорізького регіону;
- Тренди туризму-2021 України й світу;
- Маркетинг стратегія й тактика в туризмі-2021. Digital-маркетинг у туризмі – головний інструмент продажів;
- Управління готельно-ресторанними закладами.
Викладачі ЗНУ оцінюють участь у цих вебінарах як дуже корисну – таку, що дозволяє підвищувати власний професійний рівень. А в майбутньому – передавати знання студентам, аби ті ставали висококваліфікованими всебічно розвиненими фахівцями.