Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ – на 37 місці в рейтингу загальноосвітніх шкіл Запоріжжя за підсумками ЗНО 2021 року

27.08.2021 11:34 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University коледжі рейтинг ЗНО інформаційний освітній ресурс Освіта ua

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг загальноосвітніх шкіл Запоріжжя, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року. Як вихідні дані для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році. До цього рейтингу увійшли також 4 відокремлені структурні підрозділи Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Економіко-правничий фаховий коледж, Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж, Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій і Запорізький металургійний фаховий коледж. Зокрема, ЕПФК ЗНУ посів 37 місце із 121 позиції рейтингу.

Освітні заклади в ньому ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожного з них.
Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового балу можна дізнатися за покликанням: https://osvita.ua/school/rating/65419/
У результаті Відокремлений структурний підрозділ «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету» посів 37 місце. Рейтинговий бал 113,7, бал ЗНО – 124, 8; співвідношення учнів/тестів 264/1045; відсоток тих, які склали, – 89%.
Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету» посів 93 місце. Рейтинговий бал 87,7, бал ЗНО – 99,6; співвідношення учнів/тестів163/516; відсоток тих, які склали, – 79%. Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету» – на 98 місці. Рейтинговий бал 83,1, бал ЗНО – 96,7; співвідношення учнів/тестів – 49/163; відсоток тих, які склали, – 79%. Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету» – на 102 місці. Рейтинговий бал 80, бал ЗНО – 91,9; співвідношення учнів/тестів 97/358; відсоток тих, які склали, – 75%.
Ознайомитися з цьогорічним рейтингом можна за покликанням: https://osvita.ua/school/rating/83741/