Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фонди наукової бібліотеки ЗНУ поповнилися ще одним унікальним виданням

Фонди наукової бібліотеки ЗНУ поповнилися ще одним унікальним виданням

30.08.2021 14:41 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова бібліотека наукова діяльність 30-річчя Незалежності УкраїниІонди наукової біб

Приємним сюрпризом для співробітників наукової бібліотеки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало надходження монографії, підготовленої під егідою Національної академії правових наук України й присвяченої 30-річчю незалежності України та 25-річчю Конституції України.

Авторський колектив, до складу якого увійшли провідні вчені-юристи України, представники всіх вітчизняних наукових правничих шкіл, висвітили генезу та сучасний стан правової науки України, виклики, перспективи подальшого розвитку та еволюції наукових у галузі держави та права в контексті сучасних світових тенденцій. У роботі окреслено проблеми формування державності та правової системи України, пріоритетні напрями розвитку українського конституціоналізму, забезпечення національної безпеки, адміністративно-правових перетворень, розроблення сучасних вітчизняних цивілістичної, екологічної та кримінально-правової доктрини.
Видання буде корисним для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, юристів-практиків й всіх, хто цікавиться питаннями правової наука.
Приємно, що воно побачило світ напередодні 30-річчя юридичного факультету ЗНУ, презентувавши й досягнення запорізької освітньо-наукової практичної школи.