Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Талановиті молоді науковці навчаються в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ

Минулого навчального року інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) був активним учасником конкурсів студентських наукових робіт і приніс ЗНУ 15 із 30 призових місць. Із них 12 – на всеукраїнських конкурсах та 3 - на міжнародних студентських наукових конкурсах.

Дуже добре показала себе студентка бакалаврату спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Вікторія Єрьоменко, яка працювала над актуальними питаннями екології під керівництвом заступниці директора з наукової роботи ІННІ Каріни Бєлоконь. Дівчина була нагороджена дипломами 3 ступеня (за участь у всеукраїнському конкурсі за спеціальністю 101 «Екологія» в Полтавській політехніці ім. Юрія Кондратюка) та 1 ступеня (за напрямом «Пожежна безпека» у Національному університеті цивільного захисту України).

Відразу чотири дипломи принесла рідному інституту студентка І курсу магістратури тієї ж спеціальності Олена Олійник (наукова керівниця - доцентка Каріна Бєлоконь). Два дипломи 1 ступеня дівчина отримала в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності в конкурсі за напрямом «Техногенна безпека» та в Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Технології захисту навколишнього середовища». Два дипломи 3 ступеня молода науковиця отримала за участь у конкурсі «Автомобільний транспорт (напрям «Екологічна безпека комплексу «автомобіль-навколишнє середовище»)», який проходив у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, а також за участь у міжнародному конкурсі за спеціальністю «Екологія» в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського.

Дипломом 1 ступеня була нагороджена студентка магістратури спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Іванна Огурцова, яка працювала під керівництвом доцентки кафедри прикладної екології та охорони праці Євгенії Манідіної. Цю нагороду дівчина отримала за участь у всеукраїнському конкурсі за спеціалізацією «Екологія та охорона навколишнього середовища» у Національній металургійній академії України.

Студентка бакалаврату спеціальності 263 «Цивільна безпека» Маргарита Товмасян (наукова керівниця – доцентка Каріна Бєлоконь) у всеукраїнському конкурсі за спеціальністю «Цивільна безпека» (напрям «Охорона праці»), який відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, отримала диплом 1 ступеня.

З успіхом представив інститут студент бакалаврату спеціальності 263 «Цивільна безпека» Владислав Петренко (науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Вадим Рижков). За виконану роботу хлопець отримав диплом 1 ступеня в Національному університеті цивільного захисту України (за напрямом «Пожежна безпека»).

Дипломом 3 ступеня нагородили студентку бакалаврату спеціальності 136 «Металургія» Світлана Непомняща (науковий керівник – доцент кафедри обробки металів тиском Дмитро Кругляк). Дівчина отримала нагороду за участь у всеукраїнському конкурсі в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (за напрямом «Матеріалознавство»).

Тимофій Дікопавленко, студент магістратури, що навчається за освітньою програмою «Водопостачання та водовідведення», під керівництвом доцентки кафедри міського будівництва та архітектури Оксани Добровольської виборов диплом 1 ступеня за участь у всеукраїнському конкурсі за напрямом «Водопостачання і водовідведення» в Київському національному університеті будівництва і архітектури.

За участь у конкурсі, який відбувся у цьому ж університеті, дипломом 3-го ступеня нагороджено студента бакалаврату спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Данила Фостащенка (науковий керівник – завідувач кафедри міського будівництва та архітектури Андрій Банах). Юнак одержав цю нагороду за участь у всеукраїнському конкурсі за напрямом «Міське будівництво та господарство».

Дипломом 3 ступеня за участь у всеукраїнському конкурсі за спеціальністю «Електротехніка та електромеханіка» (Дніпровський державний технічний університет) було нагороджено і магістранта спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Данила Кондратенка (науковий керівник – завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко).

За участь у міжнародному конкурсі в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (спеціальність «Економіка») дипломом 3-го ступеня було нагороджено студента бакалаврату спеціальності «Облік і оподаткування» Євгенія Меліхова (наукова керівниця – завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. Студенти цієї ж спеціальності Аліса Балашова, Євгеній Меліхов, Віталій Самусь, під керівництвом професорки Тетяни Меліхової були відзначені дипломами 3-го ступеня за участь у міжнародному конкурсі молодіжних бізнес-проєктів і стартапів в рамках International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021 (м. Кривий Ріг).

Колектив інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ пишається своїми студентами та висловлює подяку науковим керівникам переможців всеукраїнських та міжнародних студентських наукових конкурсів і бажає їм подальших успіхів у всіх починаннях. З нетерпінням чекаємо на нові перемоги в 2021-2022 навчальному році!

Інженерний навчально-науковий інститут